DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Davutoğlu: Dava arkadaşımızı kaybettik

Başbakan Ahmet Davutoğlu, makamında uğradığı saldırının ardından hayatını kaybeden Bursa Gürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız'ın babası Ahmet Yıldız'ı arayarak taziyelerini iletti.

26.05.2015 18:00:57

Başbakan Ahmet Davutoğlu, sosyal paylaşım sitesi Twitter adresinden yaptığı açıklamada, "Elim bir saldırıda yaralanan Bursa Gürsu Belediye Başkanımız ve dava arkadaşımız Cüneyt Yıldız'ı kaybettik. Rabbim taksiratını affetsin rahmetiyle muamele etsin. Babası Ahmet Bey'i de arayarak taziyelerimi ilettim. AK Parti ailesinin ve tüm sevenlerinin başı sağ olsun. Cüneyt kardeşim için dua ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

ihvan

ortalık karışacak. mısır halkının refleksi çok kötü olur. ihvan ve mısır alimleri yan yana gelip silahlı direniş mi yoksa pasif, siyasi direnişe mi geçeceklerinin kararını verecekler. yada sina refleksi ile sokak çatışması refleksi her an kendini gösterebilir. inşallah aklı selim galip gelirde, mısırda suriye gibi olmaz. çatışmalar olursa taş üstünde taş kalmaz. mısır 90 milyonluk nüfusla tüm islam ülkelerine göç verir. olabilecek felaketi şimdiden insan düşünmek bile istemiyor. ben şahsım iç savaş olmasın diyorum.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş