DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

DAEŞ ile Mücadele Uluslararası Koalisyonu Toplantısı

DAEŞ ile Mücadele Uluslararası Koalisyonu Toplantısı

7 Yıl Önce
2015-06-01 12:55:53
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, DAEŞ ile Mücadele Uluslararası Koalisyonu Küçük Grup Bakanlar Toplantısı'na katılmak üzere yarın Fransa'ya gidecek.

Dışişleri Bakanlığı'dan yapılan açıklamada, Paris'te yapılacak toplantıda DAEŞ ile mücadelede koalisyon ülkelerince atılmakta olan adımların genel bir değerlendirmesinin yapılacağı, bu bağlamda Irak ve Suriye'deki son gelişmelerin ele alınacağı belirtildi.

Fransa Hükümet Sözcüsü Stephane Le Foll, iki hafta önce yaptığı açıklamada, Paris'te 2 Haziran'da Irak ve Suriye konusunda uluslararası bir konferans düzenleneceğini söylemişti. Le Foll, Irak ve Suriye'de durumun giderek kötüleştiğini belirterek, Paris'te yapılacak konferansta bu iki ülkedeki son durumun ele alınacağını söylemişti.

Paris, son olarak eylül ayında yaklaşık 30 ülkenin katılımıyla Suriye konusunda bir uluslararası konferansa ev sahipliği yapmıştı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

m.ert

_Humeyni kalksa yüzünüze tükürür diyor. Koca bir yalan. Hama katliamı humeyninin sağ olduğu dönemde ve onun desteğiyle oldu. bu İslamoğlu milleti aptalmı zannediyor. söyle sen neyi ve hangi tarafı destekliyorsun. muhalifler suçlu, esed suçlu, iran suçlu, Amerika suçlu, kim peki bu haklı olan. humeynin devrim arkadaşlarının çoğu sağ ve hepsi esedin yanında. sen kime anlatıyorsun yok Humeyni sağ olsaydı. humeynide şimdikilerde aynı. Humeyni hama katliamının ortağıdır.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş