Cyberpunk 2077 hakkında yeni bir detay ortaya çıktı:Hikayesi uzun olmayacak

Uzun zamandır çıkması beklenen Cyberpunk 2077'in yeni bir detayı ortaya çıktı. Söylenene göre merakla beklenen oyunun hikayesi çok uzun olmayacak. Cyberpunk 2077 çıktı mı? Cyberpunk 2077 konusu nedir? Cyberpunk 2077 ne zaman çıkacak? Cyberpunk 2077 fiyatı ne olacak? İşte detaylar...

19.09.2020 14:03:36

Bu senenin çıkması en çok beklenen oyunlarından olan Cyberpunk 2077, Kasım ayında oyuncuların karşısında olacak. Oyunun piyasaya çıkmasına çok az bir süre kalmışken hikaye uzunluğu hakkında yeni detay ortaya çıktı.

" Cyberpunk 2077'in hikayesi uzun olmayacak " 

qweqweqweqwqwe

CD PROJEKT RED'in bir diğer sevilen oyunu The Witcher 3'ün hikâyesi kadar uzun olmayacak. Cyberpunk 2077'nin görev tasarımcısı, The Witcher 3'ün çok uzun olduğuyla ilgili şikâyetler aldıklarını ve birçok oyuncunun bitirmeye yaklaşmadığını bile söyledi. Bu nedenle oyunun hikayesinin daha kısa olduğu belirtildi. 

 Cyberpunk2077 tasarım ekibinden Patrick Mills, katıldığı bir programda şunları söyledi: "Cyberpunk 2077'nin ana hikâyesi The Witcher 3'ten kısa olacak. Witcher 3'ün ana hikâyesinin çok uzun olduğuyla ilgili çok fazla şikâyet aldık. İstatistiklere baktığınızda da çok fazla insanın oyunu oynadığını ancak sonuna gelmediğini görürsünüz." dedi.

How Long to Beat verilerine göre The Witcher 3 hikaye uzunluğu, ana hikâyeleri oynayıp diğer yan hikayeleri tamamlamazsak 32.5 saat sürüyor. Oyunun ana görevi ve ekstralarının serbest bir şekilde bitirilme süresi ise tam 291 saat

Oyunun hikayesinin diğer oyun serilerine göre daha az olması oyunun basit olacağı anlamına gelmiyor.  CD PROJEKT RED'e göre oyunun rol yapma sistemi The Witcher 3'e göre çok çok daha derin olacak. Ayrıca şirket, The Witcher 3'e göre daha fazla DLC genişleme paketi sunarak, konu geniş tutacak.

YORUMLAR (0)