DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Cumhurbaşkanlığı'ndan Ayasofya açıklaması

7 Yıl Önce
2015-05-28 18:14:12

Cumhurbaşkanlığı kaynakları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ‘Yenikapı'da açıklayacağı büyük müjde Ayasofya mı?' şeklindeki iddiaların gerçek dışı olduğunu belirtti.

Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Ayasofya çerçevesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ilgili olarak ortaya atılan iddiaların tümüyle gerçek dışı olduğu belirtildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın programında ve gündeminde Ayasofya ile alakalı bir konunun bulunmadığı ifade edildi..

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

M.N.A

Hayret Akit gazetesi şaşırdı sna normal faruk köse kahraman olmak istiyor galiba alçak oldu Cumhuriyet gazetesi gibi konuşmaya başlamış haydi hayirlisi

erol

yahu adam demedi mi Sultanahmet dolmadan ayasofyamı açılır diye?

ufuk hazar

O günlerde gelecek Allahın izniyle.. ayasofyada namaz kılınacak birgün.. tüm kalbimle inanıyorum..

serhat

Sabır Sabır Sabır... inş.

hasan tanrıkulu

keşke gerçek olsaydı..Allah ERDOĞANIN yardımcısı olsun.ben ayasofyayı açacağına inanıyorum. yeterki bizde yürekten destekleyim..gerek oy la, gerek dualarımızla.

Erdal Aşkın

Ayasofya özgürleşmeseTürkiye özgürleşemezMescidi aksa özgür leşmese İslam toplumuözgür leşemez.

mustafa

Ne hale düştük ya ! Açıklama da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın programında ve gündeminde Ayasofya ile alakalı bir konunun bulunmadığı ifade ediliyor. ' gündemimizde Ayasofya yok' diyor. Millet 'yok senin gündeminde var' biz iyi biliyoruz diyor.

Mustafa Özdemir

Bir Allah dostunun geçmişte: Ey Başbakan (Adnan Menderes) Ayasofyayı aç kurtul demişti de açmamıştı/açamamıştı. Sonu malüm. Şimdi de bu çağrı şimdiki devlet erkanı için geçerli...Aç Ayasofyayı kurtul..açamazsan Allah sonunuzu hayır etsin.

Ersin Karabulut

Önce Necip Fazıl'ın 'Kim var?' dendiğinden sağına soluna bakınmadan ben varım.' diyen ve 'Benim olmadığım yerde kimse yoktur.' diyen gençlik çıksın ortaya, sonra ...

lkmn

yazıklar olsun. açın artık şu camiyi. kırın zincirlerinizi

Görüş Bildir Bizimle Paylaş