DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Cumhurbaşkanı ve Başbakan'a hakaret

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dün Iğdır'da yaptığı halkla buluşma programının ardından Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu'na hakaret ettiği belirlenen kişi gözaltına alındı.

7 Yıl Önce
2015-06-03 09:26:23

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dün Iğdır'da yaptığı halkla buluşma programının ardından Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'na hakaret ettiği belirlenen bir kişi gözaltına alındı.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, dün Zübeyde Hanım Bulvarı'ndaki konuşmasını tamamlayan Erdoğan, Valiliği ziyaret etmek için alandan ayrıldı. 

Bu sırada polisler, miting alanında yüksek sesle Davutoğlu ve Erdoğan'a hakaret ettiği duyulan Hüseyin Ali K'yi (24) gözaltına alarak, Emniyet Müdürlüğüne götürdü.

İlk ifadesinde suçunu kabul eden Hüseyin Ali K, "devlet büyüklerine hakaret" suçlamasıyla adliyeye sevk edildi. Şüpheli, çıkarıldığı mahkemece "yurtdışı çıkışı yasağı ve denetimli serbestlik" şartıyla salıverildi. 

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

rüveyda eren

Ak parti bünyesinde bılundurduğu kişilere bakılırsa vede iktidar gücünü kullandırdığı menfaatçi gürühuda düşününce anavatan partisinin sonu ak partiyide bekliyor demektir.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş