Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Yeni hükümetin bir an önce kurulmasını

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Yeni hükümetin bir an önce kurulmasını samimiyetle diliyor ve bekliyorum. Şayet bu 3 günlük ilk tur görüşmelerden sonuç alınamazsa Ramazan Bayramı'ndan sonra süreç devam edecektir. Buradan bir kez daha ifade etmek istiyorum. Türkiye'nin önemli kararlar alabilecek ve bunları güçlü şekilde uygulayabilecek bir hükümete ihtiyacı var. Koalisyon hükümetinin bu anlayışla oluşması gerekiyor. Birbiriyle ve diğer makamlarla didişme halindeki partilerin koalisyonu, Türkiye'ye fa

13.07.2015 21:57:56
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Yeni hükümetin bir an önce kurulmasını samimiyetle diliyor ve bekliyorum. Şayet bu 3 günlük ilk tur görüşmelerden sonuç alınamazsa Ramazan Bayramı'ndan sonra süreç devam edecektir. Buradan bir kez daha ifade etmek istiyorum. Türkiye'nin önemli kararlar alabilecek ve bunları güçlü şekilde uygulayabilecek bir hükümete ihtiyacı var. Koalisyon hükümetinin bu anlayışla oluşması gerekiyor. Birbiriyle ve diğer makamlarla didişme halindeki partilerin koalisyonu, Türkiye'ye fayda değil, zarar getirir' dedi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Xx

Yusuf beye birisi hadisleri sorgulamanın peygamberi sorgulamak anlamına gelmediğini anlatması lazım.hadislerin peygamberimizin vefatından ne kadar sonra yazıldığını ve kuran süzgecinden geçmesi gerektiğini anlatması lazım.hadis eşittir vahiy gibi düşünürseniz varacağınız sonuç farklı olmayacaktır.