DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Cumhurbaşkanı Erdoğan şaşırdı

Aksaray'da Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, 'Malaklı' cinsi iki yavru köpek hediye edildi...

7 Yıl Önce
2015-05-29 01:05:06

Aksaray'da vatandaşlarla bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, karşılaştığı sürpriz karşısında şaşırdı. Erdoğan'ı karşılayan Aksaray Malaklı Irklarını Geliştirme Derneği Başkanı Muhammed Tıpırdamaz, Kont adlı iki yaşındaki dev köpeğin iki yavrusunu Erdoğan ailesine hediye etti.

Tıpırdamaz'dan köpekler hakkında bilgi alan Erdoğan, verilen bazı bilgiler karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. O anlarda vatandaşlar ve Erdoğan arasında neşeli sohbet ise herkese gülümsetti.

Burada yaklaşık 1 saat kalan Cumhurbaşkanı Erdoğan, belediye başkanlığından ayrılırken, sevgi gösterisinde bulunan vatandaşların, yanına giderek selamladı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Emre

videoyu seyredeceğiz diye günaha giriyoruz ya. koymuşsunuz oraya krem reklamını bize bacak seyrettiriyorsunuz.

omer dusunceli

Yaw hoca sana ne...hadi onlar cahil bilgisiz ya sen?hoca olarak kosmadigin kulvar kalmadi bu aciklamalarinizla sadece dindar ve muhafazakar kurtleri kendinizden ve dinden sogutuyorsunuz ...sen git fatih altayliyla dini stand up yap.

M

Benim cumhurbaskanim, size ailenize ve tüm sevdiklerinize hayirli cumalar dilerim. ya, cumhurbaskanim surda durmus, 2 dakika köpekleri sevmis, bizde onu izliyoruz. 2 saat sürse gene izleriz. biz reisimize sadik insanlariz. onun için neler yapmadikki. elimizden gelse, daha neler yapardik. onun etrafindaki korumalara laf atanlar, bilinki, biz variz galiba 30milyon kisi civarinda. bizim hepimizin elinden gelse, hepimiz ayni anda onun kurmacisi olurduk! bunu böyle bilesiniz! sizin asla yapamayacaginiz seyler. anlayamayacaginiz seyler. samimi insanlarin arasinda böyle sevgi olur. siz bilmezsiniz.

mehmet

Emre kardes o reklamı google koyuyor

Görüş Bildir Bizimle Paylaş