SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFAGÜNDEMPOLİTİKADÜNYAGÜNCELEKONOMİYAŞAMSPORÇEVİRİSAĞLIKKÜLTÜREMLAKEĞİTİMFOTOVİDEO
Cumhurbaşkanı Erdoğan, o başkanlar için ne dedi?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, o başkanlar için ne dedi?

Yazar Ahmet Yavuz köşesinde Beştepe kaynaklarından aldığı bilgiyi aktarırken, 'Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın istifa eden başkanlar için ne dediğine' dair konuyla ilgili bilgi verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, o başkanlar için ne dedi?
14.11.2017 16:49:10

Milli Gazete yazarı Ahmet Yavuz'un bugünkü köşe yazısında, Beştepe kaynaklarından aldığı bilgiyi aktardı. Yavuz, "Sarayın nabzını tutan o dostum anlattı: “İl başkanları neyse… İstanbul, Ankara, Bursa, Balıkesir… ‘Seçimle gelene siyasi darbe yapıyoruz!' tezviratları, tabanda ve muhalefette çok eleştiri alıyoruz!” İşte bu serzeniş Reis'e iletilir. Cevap enteresandır..." diye yazdı.

Ahmet Yavuz'un "Siyaset mafyasına darbe!" başlıklı yazısının ilgili bölümü şöyle:

Milyonluk nüfuslu belediye başkanlarının istifa ettirilmesini avam nasıl okuyor, havas nasıl okuyor? Sarayın nabzını tutan o dostum anlattı: “İl başkanları neyse… İstanbul, Ankara, Bursa , Balıkesir… ‘Seçimle gelene siyasi darbe yapıyoruz!' tezviratları, tabanda ve muhalefette çok eleştiri alıyoruz!” İşte bu serzeniş Reis'e iletilir.

.....

Rivayet o ki cevap enteresandır: “Biz siyasete darbe yapmıyoruz. Eğer bir darbe söz konusuysa, siyaset mafyasına darbe yapıyoruz!”

......

Sizce Türkiye'de siyaset mafyası kim? Silahlı adamları olanlar mı? Yoksa her dönem, her partinin “aday göstermek zorunda oldukları” kaset, ihale, şantaj siyasetçileri mi? Kim?


      YORUM YAZ

  YORUMLAR

  / 14.11.2017 19:45:24
  siyaset mafyasına darbe yapıyoruz. Çok doğru bir söz.Sizce Türkiye'de siyaset mafyası kim? Silahlı adamları olanlar mı? Yoksa her dönem, her partinin “aday göstermek zorunda oldukları” kaset, ihale, şantaj siyasetçileri mi? Kim?Her dönem kaset, ihale şantaj ile bir iki üç dört beş kere aday olanlar kimlerse onları kast ediyor Reis. Yalan da değil. Babalarının şirketi gibi belediyeleri yönetenler utansın. Tüyü bitmeyen yetimin hakkı vardır.
  Foto Galeriler Videolar Yazarlar Günün Özeti
  TİMETÜRK SON HABERLER
  ÇOK OKUNANLAR
  TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
  SON YORUMLANANLAR