DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Cumhurbaşkanı Erdoğan, KKTC'yi ziyaret edecek

Cumhurbaşkanı Erdoğan, KKTC'yi ziyaret edecek

16.07.2015 10:43:50
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı törenlerine katılmak üzere Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ni (KKTC) ziyaret edecek.

Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi'nden yapılan yazılı açıklamada, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı'nın davetine icabetle, 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı'nın 41. yıl dönümü münasebetiyle düzenlenecek tören ve etkinliklere katılmak üzere, 20 Temmuz 2015'te KKTC'ye ziyaret gerçekleştireceği belirtildi.

Kıbrıs Türklerinin huzur ve güvenliğe kavuşmasını sağlayan 20 Temmuz Barış Harekatı'nın 41. yıl dönümü vesilesiyle gerçekleştirilecek ziyaretin, Kıbrıs konusundaki son gelişmelerin ve iki ülkeyi ilgilendiren konuların KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı başta olmak üzere, devlet ve hükümet yetkilileriyle en üst düzeyde ele alınmasına da vesile olacağı kaydedildi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

METİN

Sayın Bakan, bu moskofa karşı lütfen iyimser olmayın. Ben 24 senedir onların içindeyim , bu moskof ırkına iyimser olmak ASLA değmez , çünkü bunlar Türk milletine karşı daima hain olmuşlardır.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş