DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'İnsani yardımı, lojistik destek noktasında şu anda Milli İstihbarat Teşkila

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'İnsani yardımı, lojistik destek noktasında şu anda Milli İstihbarat Teşkilatımız, Bayırbucak Türkmenleri'ne bu desteği vermektedir. Milli İstihbarat Teşkilatı'na atılan bu iftiralar, yapılan gayrimeşru operasyon, bir yer de bu ajan ve casusluk faaliyetidir. Bu casusluk faaliyetinin içine bu gazete de girmiştir. Orada rakamlar falan veriliyor. Bu rakamların kaynağı nedir? Kimden aldın sen bu rakamları? Paralel Yapı'dan. Bunlarla ilgili avukatıma talimatı verdim, davayı

7 Yıl Önce
2015-05-31 22:43:30
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'İnsani yardımı, lojistik destek noktasında şu anda Milli İstihbarat Teşkilatımız, Bayırbucak Türkmenleri'ne bu desteği vermektedir. Milli İstihbarat Teşkilatı'na atılan bu iftiralar, yapılan gayrimeşru operasyon, bir yer de bu ajan ve casusluk faaliyetidir. Bu casusluk faaliyetinin içine bu gazete de girmiştir. Orada rakamlar falan veriliyor. Bu rakamların kaynağı nedir? Kimden aldın sen bu rakamları? Paralel Yapı'dan. Bunlarla ilgili avukatıma talimatı verdim, davayı anında açtım. Bu birileri adına algı operasyonudur' dedi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

okuryazar

siz ne zaman imralıya gitseniz veya sözde barışcıl açıklama yapsanız arkasından bir nane çıkıyor. bunları millet görmüyor sanmayın. bir yandan terör örgütünün siyasi danışmanlığı yapılarak barışçıl olunamaz!

Görüş Bildir Bizimle Paylaş