DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Ezanlarımıza söz söyleyen dillere geçit vermeyeceğiz. Bilesiniz ki 'Zulüm

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Ezanlarımıza söz söyleyen dillere geçit vermeyeceğiz. Bilesiniz ki 'Zulüm 1453'te başladı' diyen, 'Pontus Soykırımı, Ermeni Soykırımı' diyen hainlere göz yummayacağız. İstanbul'u, kutsal emanetler başında kesintisiz Kur'an okunan bir şehir olmaktan çıkarmaya çalışanlara imkan tanımayacağız. İstanbul'un yüreğinde 562 yıldır yanan fetih ışığını söndürmek isteyenlere asla meydanı bırakmayacağız. Bu ülkeyi bölmek, bu milleti parçalamak için her yola başvuranlara yol

7 Yıl Önce
2015-05-30 20:01:11
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Ezanlarımıza söz söyleyen dillere geçit vermeyeceğiz. Bilesiniz ki 'Zulüm 1453'te başladı' diyen, 'Pontus Soykırımı, Ermeni Soykırımı' diyen hainlere göz yummayacağız. İstanbul'u, kutsal emanetler başında kesintisiz Kur'an okunan bir şehir olmaktan çıkarmaya çalışanlara imkan tanımayacağız. İstanbul'un yüreğinde 562 yıldır yanan fetih ışığını söndürmek isteyenlere asla meydanı bırakmayacağız. Bu ülkeyi bölmek, bu milleti parçalamak için her yola başvuranlara yol vermeyeceğiz' dedi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

hamza

ha bizdeki gülen ha humeyni 20 sene fransada beslenen humeyni devrimle hem dinen hemde milliyeten iranı yozlaştırarak batının istediği kıvama geldi.öyle israile abd ye tehditlerine bakmayın ilişkilarde çok sıkı fıkılar yani.ama bizdeki proje tutmadı güleni kastediyoruz.türkler siyasetteki üstün başarısını bir kez daha kanıtladılar.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş