Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Birliğimiz, beraberliğimiz her zamank

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Birliğimiz, beraberliğimiz her zamankinden çok daha büyük önem arz ediyor. Bakın bir terör mücadelesi şu anda bizim için en önemli sıkıntıdır. Bu terörün kaynakları bellidir. Hele hele sanat camiamız bunu çok iyi bilir. Spor camiamızdaki dostlar, arkadaşlar bunu çok çok iyi bilir. Çünkü eğer bu ülke teröre kurban edilirse yazık olur. Şunu bilin ki Türkiye'nin birliği, beraberliği sadece Türkiye için değil bölge için ve dünyadaki mağdur, mazlum milletler için bir örnek t

12.07.2015 22:25:17
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Birliğimiz, beraberliğimiz her zamankinden çok daha büyük önem arz ediyor. Bakın bir terör mücadelesi şu anda bizim için en önemli sıkıntıdır. Bu terörün kaynakları bellidir. Hele hele sanat camiamız bunu çok iyi bilir. Spor camiamızdaki dostlar, arkadaşlar bunu çok çok iyi bilir. Çünkü eğer bu ülke teröre kurban edilirse yazık olur. Şunu bilin ki Türkiye'nin birliği, beraberliği sadece Türkiye için değil bölge için ve dünyadaki mağdur, mazlum milletler için bir örnek teşkil edecektir' dedi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

İlahe doğan

Benim güzel Azerbeycanım bencede yeter artık o eclaflardan topraklarımızı almanın zamanı geldi.Ben adım ilahe türkiyede yeşıyorum bebile gelirim kudretli Azerbecanımın ordusuyla omuz omuza savaşırım.Yeter ki topraklarımızı alalıi.Haydi kahraman halkım ayağa kalk Allah yardımcımız olsun.