DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Cuma hutbesi diye Zaman köşe yazısını okumuşlar

Diyanet'e sızan FETÖ'cü imamların cuma namazında Diyanet'ten gelen hutbeler yerine akıl almaz bir uygulama yaptıkları ortaya çıktı. FETÖ'cüler Diyanet'in gönderdiği hutbe yerine camide örgütün gazete yazarlarının yazılarını okudular.

5 Yıl Önce
2017-02-17 12:48:49

UŞAK İl Emniyet Müdürlüğü KOM ekipleri tarafından yürütülen FETÖ soruşturmasında Diyanet'te çalışan 5'i kadın 15 kişi gözaltına alındı.

15 kişinin ByLock kullanıcısı oldukları ve FETÖ için finans sağladıkları tespit edildi. Yapılan soruşturmada müftülükte görev yapan FETÖ'cü örgüt mensuplarının Diyanet'ten gelen yapılacak işler yerine FETÖ'nün talimatlarını yerine getirdikleri ortaya çıktı.

Akşam'ın haberine göre; camii cemaatinden örgüte ait kuruluşlara yardım toplamak ve her ortamda örgütün propagandasını yapmak oldukları ortaya çıktı.

AHMET ŞAHİN'İN KÖŞE YAZISI OKUDULAR

İfadelerine başvurulan gizli tanıklar ise cami imamlarının nasıl FETÖ'ye çalıştıklarını tek tek anlattı. Yapılan soruşturmalarda FETÖ cami imamlarının cuma hutbelerinde Diyanet'ten gelen hutbeler yerine Ahmet Şahin gibi örgüt mensubu yazarlarının yazılarını cemaate dikte etkileri tespit edildi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

SON VİDEOLAR

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş