Çukurca'da bir terörist teslim oldu

Çukurca'da bir terörist teslim oldu

26.06.2015 11:41:50
Hakkari'nin Çukurca ilçesinde, terör örgütünden kaçan bir terörist, silahlı olarak güvenlik güçlerine teslim oldu.

Valilikten yapılan yazılı açıklamada, bölücü terör örgütünün faaliyet gösterdiği kırsal alandan kaçan bir üyenin, güvenlik güçlerine teslim olduğu ifade edildi.

Teröristin, sabah Çukurca 2. Hudut Tugay Komutanlığına bağlı Kavuşak 2. Hudut Tabur Komutanlığına gelerek, bir Kalaşnikof, bir şarjör ve 29 mermiyle teslim olduğu kaydedilen açıklamada, ayrıca "silahlı terör örgütüne üye olma" ve "bakaya" suçlarından arandığı tespit edilen örgüt üyesi hakkında adli makamlarca soruşturma başlatıldığı belirtildi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

ok

Guney dogu 80% bazen 40%i 1999den beri hicbir zaman dogru partiye oy vermemis. Hep icine kapanik yasamis, bugunde ayni durum mevcut, okadar icine kapanik ki belkide ummet dusmanina bile oy vermis ve bugun halen veriyor. Haritada zaten renkler belli ediyor. Kotu zamanda ilk isyan o bolgelerden basliyacagi belli duruyor.. Demek cocukluktan aldiklari egitim ve olgunlukta etkilendikleri yanlis bilgiler gizlide olsa herzaman kalblerinde bir kin birakmis. Bugun kurt biri ben turkum diye bagiran akp yandasinda bille o kin mevcut, ama gizli. Belkide duruma gore belkide cift ajanda!/? Zehirlenmisler