Cübbeli'den ülkücülere helallik çağrısı

Cübbeli Ahmet, ülkücü grubun Koreli turist kafilesini Çinli zannederek saldırmasıyla ilgili konuştu.

09.07.2015 10:13:18

Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanlığı tarafından Doğu Türkistan'daki Müslümanlara destek olmak için yürüyüşü sonrası bir grup Çinli zannettikleri Koreli turist grubuna saldırmıştı. Bunun üzerine Cübbeli Ahmet Ülkücülere seslendi.

"ONLARI BULUP HELALLİK ALACAKSINIZ"

Cübbeli Ahmet, o saldırıya katılan kişilere seslenerek "Kul hakkına girdiniz, Koreli de dövülmez Çinli de dövülmez, onları bulup helallik alacaksınız. Adamlar kaçar, bir daha gelmez diye düşünüebilirsiniz. O zaman yeni bir formül var. O dövdükleriniz için ölünceye kadar dua edin, onların iyiliği isteyin böyle yırtar mısınız bilmem. Kul hakkından sıyrılmadan öbür dünyaya gitmeyin. Öbür dünyaya 40 bin aylık ibadetle gidersin belki kul hakklarından sıfırlanırsın. " dedi.

 

VİDEO İÇİN TIKLAYINIZ

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Zerrr

Sen önce Rabıta şirkini düşün.. Ülkücüler iki koreli kovalamış çokmu

Fuat Can

Ey ülkücü vatandaş, tırı vırıyı bırak, hakikate bak! Cübbeli hoca ile birçok konuda kendi şahsım adına uyuşmam, ama hoca burada bir ilkede bahsediyor. O da kâfir bile olsa, hadiseyle alakası olmayan insanların hedef haline getirilmemesi hadisesidir. Ama İslam ülkücülüğün semtine uğramamış galiba...

dabbe

YA HUU Kafirin memleketimize gelmesi sana şeref kazandırmaz onlara muhabbet ve hurmet sana ve itikatına zarardır hocaaaa sen ne diyorsun allah aşkına ????

apo

Vatanını devlşetını bayragını sevmeyen terörüst desdekcilerinin Allah belalsını versin.....soyları kurusun hainlerin Amain.....ayrıca bilerek isdeyerek bilinçli şekilde kul hakkı yıyenlerınde.Amin....

osman

Cok merak ediyorum. Bu Cuppeli, 6 milyon Kürdun oyuyla secilmis Kürt vekillere serefsiz ve haysiyetsiz derken nedrn donup otuc tutmayan namaz kilmayan ve islami bilincleri sifirin altinda olan bu ulkucu irkci gruplara bisey diyemiyor. Islamciliginiz bu kadar sig mi. Kurd ve türke farkli mi işliyor.