Cübbeli Ahmet'ten HDP'lilere tepki

Cübbeli Ahmet, TBMM’deki yemin töreniyle ilgili HDP’lilere sert tepki gösterdi.

25.06.2015 09:27:37

7 Haziran seçimleri önce "Çocuklarım ağlıyordu" diyen HDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş'ı eleştiren Cübbeli Ahmet Hoca, "Çocukların da ağlayacak, anan da ağlayacak" şeklindeki çıkışıyla gündeme gelmişti.

Cübbeli Ahmet , şimdi de isim vermeden HDP'li vekillerin Meclis'teki milletvekili yeminleriyle ilgili çarpıcı ifadeler kullandı.

Vatan hainlerinin yemininin kabul görmeyeceğini belirten Cübbeli Ahmet, "Memleketi bölmek için uğraşıyorsun, namusun şerefin üzerine yemin ediyorsun. Sana şimdi şerefli denebilir mi?" şeklinde konuştu.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

....

Yagmur saruhana, kardes sen irkci bir bakis acisiyla bakiyorsun. 100 senedir ABD nin kucaginda oturuyorsunuz ama kurulacak bir Kurdistanin piyon olacagini soyluyorsun. Islami bir devlette mi yasiyoruz. Fuhus faiz zina adaletsizlik yalan katl almis basini gidiyor. Çok mu huzurlusun bu ulkede. Hala kenan evren yasalariyla yonetiliyorsun.Bu gune kadar Kurtler 38 kez katliama ugradi bu ulkede. Emin ol kurulacak bir Kurdistanda kürtler bu sartlardan cok daha iyi sartlarda yasar.

azmi

yorumlara bakınca türkler ile kürtlerin ayrılma vakti geldi sanki. yazık bunca aklı başında insan beraber yaşamayı sağlayamıyor ve klavyeci bu İslamcı jenarasyonun kafa karışıklığını gideremiyorsa çok yazık. bu ara timetürk bu haber ve uç yorumları yayınlamak sana yakışmadı

bi tanesin cübbeli hoca

kürtlerin hiçbirisinin yeminine güvenilmez,daha doğrusu kürtlere güvenilmez,vandaki depremde batı illeri dünyanın yardımını yaptı ,tayyib erdoğan gece gündüz onların sorunlarıya ilgilendi,binlerce konut yaptı,ama o hain kürtler gitti pkk,nın partisine oy verdi.şimdi van tekrar sallanıyor ,inşALLAH değer bilmez tüm kürtler depremin altında kalır,bizden hiçbir yardım yok artık değer bilmez kürtlere.

Kürd

Yaw hoca sakalindan utan.Kürtler olarak aakalina bakip seni musluman zan ediyorduk ama yanilmisiz

Akif Mehmet

Sayın Hocam demek istiyorum ama sayınlık gitti kaldı hoca. Alim insan siyaset yapmaz eğer gerçek bir alim ise.. sen Din işlerini düzgün yapmalısın siyaset Din adamının nesine..Hakkı anlat birleştirici ol bölücü ayırıcı değil ümmetçi vatancı ol. Bırak siyaseti siyasiler yapsın. Bu gibi Söylemler bir Din adamına yakışmıyor. Vesselam

M

Cübbeli hocam, Allah senden razi olsun. eliyle ve diliyle haksizliga karsi çikarak en hayirli sekilde tepki veriyorsun. devamli kalbinden bugzetmek bukadar etkili olmuyor.

Birisi

çok doğru demiş. abd bütün islamın düşmanıdır.insanlığın düşmanıdır.

muhammed sinan

Allah sana uzun saglikli omur versin hocam.tek kelimen bizim icin yeterlidir.Allah yar ve yardimcimiz olsun.

omer dusunceli

Yaw hoca sana ne...hadi onlar cahil bilgisiz ya sen?hoca olarak kosmadigin kulvar kalmadi bu aciklamalarinizla sadece dindar ve muhafazakar kurtleri kendinizden ve dinden sogutuyorsunuz ...sen git fatih altayliyla dini stand up yap.

osman

Onca hirsizlik yolsuzluk rusvet adam kayirma kadin cinayeti ve adaletsizlikle fuhus varken bunlari elestirmekten korkuyorsun. Kalkip Kurtlerin sectigi vekillere serefsiz demek daha populer ve hukumet nezdinde daha makbul degil mi.