DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Çorlu'da Off-Road heyecanı

Çorlu'da Off-Road heyecanı

21.06.2015 20:35:55
Trakya Off-Road Kulübü (TRAKOFF) tarafından gerçekleştirilen Raid Kupası'nın ilk ayağı, Çorlu'da düzenlendi.

TRAKOFF Yarış Direktörü Cevat Cengiz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Önerler Köyü'nün kum ocakları mevkisinde düzenlenen off-road yarışına, yerli ve yabancı 31 ekibin katıldığını söyledi.

Raid Kupası'nın toplam 3 ayaktan oluştuğunu kaydeden Cengiz, "Kupanın ikinci ayağı İstanbul'da, üçüncü ayağı da Karadeniz Bölgesi'nde yapılacak" dedi.

Cevat Cengiz, yarışlar için Türkiye'nin farklı bölgelerinden sporseverlerin Çorlu'ya gelmesinin kendilerini sevindirdiğini de sözlerine ekledi.

Öte yandan, yarış sırasında bir sporcunun direksiyon hakimiyetini kaybederek yolun dışına çıkması sonucunda, yaralanan Bulgaristan uyruklu bir görevlinin özel bir hastaneye sevk edildiği ifade edildi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

adem ademoğlu

bi ifratta bi tefritteler. bu karar çıktı diye yargıya insanlar artık güveniyor mu zannediyorlar. önceden verilen karar belki biraz ağırdı ama kesinlikle bu yargılananların masum olduğuna inanmıyorum. bi de tazminat alacaklar benim ödediğim vergilerden. ne yargılananlara ne bu kararı verenlere hakkımı helal etmiyorum.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş