DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Coca-Cola, geleneksel lezzetleri 'Seri'ye bağladı

Coca-Cola, geleneksel lezzetleri 'Seri'ye bağladı

23.06.2015 12:51:29
Coca-Cola, geleneksel meyveli içecekleri "Cappy Geleneksel Seri"de topladı.

Coca-Cola'dan yapılan açıklamaya göre, marka, zamanla unutulmaya yüz tutan meyveli içecekleri, tekrar hatırlatmak ve yeni nesillere tanıtmak için "Cappy Geleneksel Seri" altında topladı. Seride, "Cappy Geleneksel Ramazan Şerbeti", yıl boyu raflarda olacak "Cappy Geleneksel Hoşaf Tadında" ve "Cappy Geleneksel Limonata" yer alıyor.

Ramazana özel üretilen Cappy Geleneksel Ramazan Şerbeti, vişne ve kırmızı üzümden oluşan, erik, zencefil, karanfil, incir aromalarıyla zenginleştirilmiş, hazmı kolaylaştırıcı içeriğiyle tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Cappy Geleneksel Hoşaf Tadında ise üzümlü ve kuru erik meyveli içeriğiyle lezzet severlerle buluşuyor.

Türk damak tadına uygun olarak çeşitli tarifler referans alınarak geliştirilen Cappy Geleneksel Limonata da hem tek başına hem de sofrada yiyeceklerle birlikte olmak üzere farklı alternatif olarak sunuluyor.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Cemil AYDIN

Deccalın ordusuna gün doğdu Moskof kafirinin açtığı yoldan didiyor leş kargası Hamaney İnşallah fetih ordusu Suriyeyi Hem İran Fars Faşist Cumhuriyetine Hemde İş tuttukları Moskof kafirine mezar olacak..

Görüş Bildir Bizimle Paylaş