Çilek Mobilya, Ev&Stil Fuarı'nda ilgi gördü

Çilek Mobilya, Ev&Stil Fuarı'nda ilgi gördü

01.06.2015 14:21:15
Çilek Mobilya, 28-31 Mayıs tarihlerinde, Bursa TÜYAP Fuar Merkezi'nde gerçekşen Ev&Stil Fuarı'nda ziyaretçileriyle buluştu. Bursa Tasarım ve İnovasyon Buluşmaları çerçevesinde gerçekleşen fuarda, Çilek odaları ilgi gördü.

Çilek Mobilya açıklamasına göre, firma, 28-31 Mayıs tarihleri arasında Bursa TÜYAP Fuar Merkezi'nde gerçekleşen Ev&StilFuarı'na katıldı. Çilek Mobilya, renkli modelleriyle fuara gelen yerli ve yabancı ziyaretçilerin beğenisini kazandı.

Şirket, tematik ürünlere sahip bebek, çocuk ve genç odalarıyla Ev&Stil Fuarı'nın en göz alıcı markaları arasında yerini aldı. Fuarda, Champion Racer, ödüllü serisi First Class, Yakut, masalsı Fairy ve Softy gibi serilerini sergileyen Çilek Mobilya'nın özellikle son model araba karyolası GTI ile büyük ilgi gördü.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

mustafa albayrak

SN.NABİ AVCI BINLERCE EMEKLILIGI GELMIŞ ÖGRETMENİ YERINDEN VE YURDUNDAN EDIYOR.BU ROTASYONU 12 EYLULDE KENAN EVREN DE 1 KEZ UYGULADI SONRA RAFA KALKTI.SON SECIMDE BENIM TANIDIGIM PEKCOK ÖGRETMEN BU ROTASYON NEDENIYLE OY VERMEYE GITMEDI.AILELER DAGILACAK.COGU COCUGUNU OKUTUYOR.EVINI ALMIS VS.VS.BAKANLIGIN BEM YAPTIM OLDU FIKRI COK YANLIŞ.SN.BAKANA BU ROTASYONU KIM AKIL VERDIYSE YANLIS YAPIYOR.LUTFEN BIR AKP LI OLARAK HATANIN FARKINA VARIN.COK CIDDI SIKINTILAR DOGURACAK.MASA BASINDAN IDARECILIK YAPANLARIN MESELESI BU.MEB DE TEFTİŞ YAPAN MÜFETTİŞLERIN BIR DERSE GIREREK ÖGRETMENI DEGERLENDIRME