Çiğ köfteci görünümlü kuaför dükkanına baskın!

İstanbul’un Esenyurt ilçesinde hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında çiğköfteciden kapı açarak, faaliyetine devam eden kuaföre baskın düzenlendi

16.01.2021 17:39:36

Esenyurt: Çiğköfteci görünümlü kuaför

5J0V8MMOakijuTR-WOSwuA

Ceza yazımı sırasında tıraş etmeye devam eden berber, kepengi göstererek, "Açık değiliz, kapalıyız şu anda" dedi

jyp_Q4GWF0uy3YqWejzm-w

İstanbul Esenyurt'ta çiğköfteci görünümlü bir erkek kuaförüne baskın düzenlendi. Baskında müşterilere ve berbere 3 bin 469 liradan ceza kesildi.

Mandıra Caddesi'nde bir erkek kuaförün faaliyetine devam ettiği haberini alan Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri adrese baskın yaptı.

qLV0_YHfHEODggWBkgHEJg

Ekipler adrese geldiklerinde yasal olarak açık olan çiğköfteciden kapı açılarak bir kuaförün faaliyetine devam ettiğini belirledi.

Baskın sırasında içeride sıra bekleyen müşterilerin de olduğu görüldü. Ceza kesildiği sırada berber bir çocuğu tıraş etmeye devam etti. İçeride bulunan müşterilere ve berbere 3 bin 469 liradan ceza kesildi.

Bg6Eyo2XhE66V_cE9Ti7Pw

2 işletme de belediye ekipleri tarafından mühürlendi. Kapalı kepengini göstererek, "Zaten kapalıyız şu anda. Kalan müşterileri aldım. Cumartesi günü çalışamıyoruz zabıtalar geçtiği için dediğim gibi bir kişiyi alayım dedim" diye konuştu.

DHA

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)