DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

CHP'nin binası önündeki işçi hastaneye kaldırıldı

CHP Genel Merkezi önünde açlık grevi yapan 5 işçiden biri rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı...

7 Yıl Önce
2015-05-30 22:30:22

Anadolu Ajansı'nın haberine göre; İstanbul'da, Sarıyer Belediyesinde çalışırken işten çıkarılan ve CHP Genel Merkezi önünde açlık grevibaşlatan 5 taşeron işçiden biri rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı.

Sarıyer Belediyesinde hak taleplerine yönelik işten çıkarıldıklarını söyleyen işçiler, bu taleplerini iletmek için CHP Genel Merkezine 28 Mayıs Perşembe günü gelmiş, ancak kötü muameleye maruz kaldıklarını belirterek, bina önünde açlık grevi başlatmıştı.

Açlık grevinde bulunan işçilerden biri akşam saatlerinde rahatsızlandı.

Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan işçinin hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Öte yandan, işçilerden Güven Darcanlı, talepleri yerine getirilene kadar greve devam edeceklerini bildirdi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

alp01

Amsterdam (homo baskenti) brlediye baskandi seneye istanbulda duzunlenecek olan gay pride dedigimiz organisasyon (lhbt)Amsterdamdan buyuk bir delegasyonlan istanbulda yuruyus yapacagini belirtti. Gecen gunlerki taksim homo seksuel yurusu ab ve abd tarafindan organize edilmistir ve katilim yabancilarla doludur. Amsterdam belediye baskani bu konuda isarli!! Bunlarin amaci istiklaldan galataya ordan bogaz ve halic turu duzenlemek homo karnavali parti havasi gibi.Bu pisliklere dur demek size dusuyor.1 sene zamaniniz var, yoksa bu issi geleneksel hale getirecekler ayni Amsterdam gaypride gibi!!!

CK

Genel mudur her mitingde taseron iscilerden bahsediyorsun ya neden salliyorsun genel merkezinin onundeki gariban taseron isciler yoksa suriyelimi onlari neden gormuyorsun yazik yazik olmayin iki yuzlu sizlerede isci arkadaslarim rabbim yar ve yardinciniz olsun

Görüş Bildir Bizimle Paylaş