DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

CHP'li eski vekilden Kılıçdaroğlu'na eleştiri: İşte burada hata yaptı!

CHP 24. Dönem Milletvekili Faik Tunay, şehit cenazesindeki mermili tehdit olayında Kılıçdaroğlu'nu eleştirdi.

6 Yıl Önce
2016-06-10 10:04:10

Kılıçdaroğlu'nun, "Biz hapiste hasta yatan PKK'lıya da gittik, DHKP-C'liye de, İslami kesimden mahkûmlara da gittik" sözlerini anımsatan Faik Tunay, "Elbet provokasyon vardır, bunları zaten millet görüyor, AMA bir ana muhalefet lideri biz hapiste PKK'lıları bile ziyaret ettik diyemez!" ifadelerini kullandı.

Tunay Twitter adresinden yaptığı bu paylaşımlarının devamında şunları aktardı:

"Ortaya bir durum çıkınca bazıları goygoyu,asparagası sever,sağlıklı yorum yapan azdır toplumda. Bizim vazifemiz her ortamda OBJEKTİF olmak. Bu resimler son zamanlarda çok arttı. Ana muhalefet liderine cenazelerde tepki var,hadi gelin sakince yorumlayalım. Elbet provokasyon vardır, bunları zaten millet görüyor, AMA bir ana muhalefet lideri biz hapiste PKK'lıları bile ziyaret ettik diyemez! Bunun iyi niyeti olmaz,böyle bir cümle kullanırsanız heryere çekilir,siyasetçi kelimelerini dikkatli seçmeli,hele ki böyle konumda olanlar. CHP içerisinde sırf soldayız,aynı gelenekteyiz diye terörü bazen görmeyenler var,4 yıl vekildim,bunlara şahitim. Zor günlerden geçiyoruz,toplum barut fıçısı herkes patlamak için bahane arıyor,herkes, özellikle siyasiler her lafına,adımına DİKKAT ETMELİ."

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (2)

Cesur

Hangi işi doğru ki bu işi hata olsun.

ekol türk

Ya sayin tunay.Bende bir sunni müslümanim sunniligimden utaniyorum diye bir canli yayinda Alevilere sunniler olarak bizler zulmettik yalanini söylemistin.ben cok iyi hatirliyorum.artik kamuflaj yok.pkk ve diger sol teröristlerin tamaminin sahipleri bellidir hicbiri sunni degil.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş