DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

CHP'li adaydan selaya hakaret

CHP'nin Trabzon'dan 1. sıra adayı Haluk Pekşen, Vakfıkebir ilçesinde AK Parti ve o sırada sela veren imam için haddi aşan sözler kullandı.

02.06.2015 09:38:30

Haber 7'den Ferhat Esnek'in haberine göre; CHP Trabzon Milletvekili adayı Haluk Pekşen dün Vakfıkebir ilçesindeki konuşması sırasında AK Parti ve imamlar için ağır sözler kullandı.

Pekşen, konuşması sırasında araç plaka duyurusu yapıldığı sırada “AKP Belediyesi beni susturmak için provokasyon yapıyor" dedi.

Yanında bulunan partililerden birinin “Birazdan müezzin sela okuyacak” diyerek uyarınca Pekşen bu kez 'Birazdan imamları başlayacak. Bu ihanetin sabotajın dikalasıdır. Olsun! Bunlar bu kadar alçaktır namussuzdur, bizi susturmak için hoparlör yayını yapıyorlar. İmamlarına da saygı duymuyorum“ dedi.

Pekşen, konuşmasında Cumhuriyet gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar'a MİT tırları haber için de sahip çıkarken Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı kastederek 'Gazeteciye de ‘Senin yakana yapışacağım hesap soracağım' diyen kim? İşte bunu diyene, gazeteciye hesap sorana, O'na hesap soracak biri var mı? Var işte buradayız. CHP burada. O hesabı bakalım kim kime soracak. O Can Dündar'a yaptığı gazetecilik için buradan selam olsun, arkanda CHP var. Arkasında  halk var. Arkanda Türkiye var. Korkma, hiç korkma' dedi.

 

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Emine Şahin

Çok teşekkür ederim böyle bir yazı kaleme alıp bizi uyandırdığınız için. İran ve Hizbullah Suriyede mazlum kardeşlerimizi katlediyor. Onların buradaki yerli şebbihaları da birde Kudüs'ümüzü kullanarak güya kendilerine meşruluk kazandıracak. Keşke herkes sizin gibi cesaretli olsa da bu soytarılara haddini bildirse. Birçok stk ve önder dediğimiz şahsiyet malesef suskunlar. Ben çevremde bu eyleme katılacak arkadşlarımı uyardım. Hiç biri katılmayacak.

mehmet

katranı kaynatsan olmazki şeker ????????? bunları hala anlamak için daha ne yapmaları gerek

Görüş Bildir Bizimle Paylaş