DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

CHP Genel Başkan Yardımcısı Şenatalar görevinden istifa etti

CHP Genel Başkan Yardımcısı Şenatalar görevinden istifa etti

15.06.2015 23:05:20
CHP Genel Başkan Yardımcısı Burhan Şenatalar, Merkez Yönetim Kurulu (MYK) üyeliği görevinden istifa etti.

Atalar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, partisinin Merkez Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa ettiğini, Parti Meclisi (PM) üyeliği görevini sürdüğünü bildirdi.

İstifasını "nöbet devri" olarak nitelendiren Şenatalar, partisiyle herhangi bir sorununun olmadığını kaydetti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, koalisyon çalışmalarına yönelik bugün açıkladığı 14 maddelik ilke metnini desteklediğini belirten Şenatalar, "Siyasi olarak herhangi bir sorun yok. İstifamı geçen hafta yazılı olarak ilettim. Sayın Kılıçdaroğlu da kabul etti. Bu kesinleşmiş bir istifadır. MYK'dan ayrıldım, PM üyeliği görevime devam ediyorum" dedi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Şule Bayraktar

Siz benim Müslümanlığımı imanımı sorgulayamazsınız haddinizi bilin birde yazılarımı takip ediyormuş yazar değilim herhangi bir partiye şu anda kayıtlı politikacı değilim nerden takip ediyorsunuz beni yalan ve iftiraya uğramak ne demek sizinle anlamış oldum birde dilim nefret diliymiş hayatta tek hesabım tweetter hesabı Sulbay38 Şule Bayraktar ordan dilime ve amacımın ne olduğunu anlayınca utanırsınız İslam için bu Vatan için birlik beraberlik için çalışırım tek başıma bile kalsam düşmanlara karşı kendimi sper eder yine korurum

Görüş Bildir Bizimle Paylaş