DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

CHP Genel Başkan Yardımcısı, Kılıçdaroğlu'nu yalanladı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, 15 Temmuz'da kendilerinin de direndiğini söyledi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ise, 15 Temmuz darbe girişimi için 'kontrollü darbe' ifadesini kullanmıştı.

5 Yıl Önce
2017-07-02 10:13:51

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan ile CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Sakarya'da devam eden yürüyüş sırasında açıklamalar yaptı.

"15 TEMMUZ'DA BERABER DİRENDİK"

Açıklamasında Erdoğan'ın tepkisine cevap veren Tezcan, “15 Temmuz'da beraber direndik. Hangi tankın üzerine çıktınız, var mı bir tankın üzerinde fotoğrafınız?” dedi.

Tezcan'ın, "15 Temmuz darbesine karşı direniş babanızın malı değildir" şeklindeki sözleri dikkat çekti.

KILIÇDAROĞLU "KONTROLLÜ DARBE" DEMİŞTİ, GENEL BAŞKAN YARDIMCISI YALANLADI

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ise önceleri darbe girişimini kınayan bir tutum sergilemiş, bir süre sonra ise "kontrollü darbe" söylemiyle tepki çekmişti.

O GECE TANKLARDAN SIYRILIP, BAKIRKÖY BELEDİYE BAŞKANI'NIN EVİNE SIĞINMIŞTI

Öte yandan, Kılıçdaroğlu'nun darbe gecesi Atatürk Havalimanı'nda darbecilerin tanklarının arasından bir şekilde sıyrılarak uzaklaşmasının görüntüleri ortaya çıkmıştı. Kılıçdaroğlu, Bakırköy Belediye Başkanı'nın evine sığınmıştı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (1)

Emre Berber

İnanılmaz derecede taraflı, başarısız, beceriksiz, kalitesiz, dökülen bir haber. Niye insanlara gerizekalı muamelesi yapıyorsunuz? Bu nasıl habercilik? Kontrollü darbe demek darbe olmadı mı demek? Hükümet darbeyi biliyordu, önlemedi, kullandı demek. Adam kaç yerde 'İki 15 Temmuz var, biri halkın, biri sarayın' dedi. Darbenin kontrollü olması darbeye karşı direnişi iptal etmiyor, aksine durumun mağduriyetini arttırıyor. Gerçekten iğrençsiniz.Not: CHP'li filan değilim. Düzenli takipçinizim. Ama iğrençsiniz.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş