CHP'den Ümit Kocasakal ve Mehmet Sevigen için kesin ihraç istemi

CHP'nin boykot kararı aldığı CNN Türk televizyonunda programa çıkan parti üyesi Ümit Kocasakal ile eski İstanbul Milletvekili Mehmet Sevigen, kesin ihraç istemi ile disipline sevk edildi.

13.02.2020 18:25:58

CHP İstanbul İl Başkanlığı Disiplin Kurulu, Ümit Kocasakal ile eski İstanbul Milletvekili Mehmet Sevigen'i kesin ihraç istemiyle disipline sevk etti.

CHP kaynaklarından alınan bilgiye göre, CHP'nin boykot kararı aldığı CNN Türk televizyonunda programa çıkan parti üyesi Kocasakal ile eski İstanbul Milletvekili Sevigen, kesin ihraç istemiyle disipline sevk edildi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, 6 Şubat'ta düzenlediği basın toplantısıda, CHP Merkez Yönetim Kurulu'nun, "Partiyi ve partilileri kötü gösterme ve gerçekleri çarpıtma" gibi gerekçelerle, partililerin CNN Türk yayın ve programlarına katılmaması kararı aldığını duyurmuştu.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Salim Savaş

50 yıl daha sabredin... ihraç ede ede soyları tükenecek bunların...

hakan

Zaten sesleri çıkmıyordu,Çoktan elimine edilmiş sanal chp lilerdi,yani yok hükmündelerdi,Dikkat edin Kemalist ve Atatürkcüyüm diyenlerin tamamını tasfiye ettiler,