SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFAGÜNDEMPOLİTİKADÜNYAGÜNCELEKONOMİYAŞAMSPORÇEVİRİSAĞLIK5 SORUKÜLTÜREMLAKFOTOVİDEO
CHP'den Kılıçdaroğlu'nun 'Türkiye gelmeyin' sözü için açıklama

CHP'den Kılıçdaroğlu'nun 'Türkiye gelmeyin' sözü için açıklama

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Bülent Tezcan, Kılıçdaroğlu'nun Alman Focus dergisine verdiği ve 'Türkiye'de can ve mal güvenliği yok' dediği röportaj için açıklama yaptı.

CHP'den Kılıçdaroğlu'nun 'Türkiye gelmeyin' sözü için açıklama
12.08.2017 14:49:32

CHP Sözcüsü Bülent Tezcan, partisinin genel merkezinde basın toplantısı düzenleyerek, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Tezcan, hükümet çevrelerinin, partisine ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na dönük bir saldırı kampanyası yürüttüğünü savundu.

CHP Tezcan, "Çok net. Sayın Genel Başkan'ımızın 'Türkiye'ye gelmeyin' diye hiçbir sözü olmamıştır. Hiçbir zaman böyle bir ifadede de bulunmaz. Genel başkanımız, Türkiye'de OHAL şartları altında can ve mal güvenliği olmadığını Türkiye'deki bütün konuşmalarında söylemiştir. Demokrasiyi, adaleti, milletin hakkını ve hukukunu savunan bir siyasetçinin; ana muhalefet partisi genel başkanının bu bir görevidir. Bu görevi de Sayın Genel Başkan'ımız layıkıyla yerine getirmektedir. Bu görevi layıkıyla yerine getirmesinden kim rahatsız olur? O adaletsizliğin sebebi olanlar rahatsız olur. Türkiye'yi yaşanmaz hale getirenler rahatsız olur" diye konuştu.


    YORUM YAZ

YORUMLAR

/ 12.08.2017 15:47:04
Bülent Tezcan da aslında aynı şeyi söylüyor. Yani dolaylı yoldan 'söylediklerimizin arkasındayız' diyorlar. Yine kamuoyuna hitaben yaptıkları bu açıklamayla kamuoyu(halk), bizzat Halk Partisi tarafından aptal yerine konulmaktadır.
Foto Galeriler Videolar Yazarlar Günün Özeti
TİMETÜRK SON HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
SON YORUMLANANLAR
TİMETÜRK BİYOGRAFİ

Timeturk.com

Sayfamızı Facebook'tan takip edin.