DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

CHP'den hükumete çekilin çağrısı

CHP Sözcüsü Selin Sayek Böke, hükümete istifa çağrısı yaparak, 'çekilin, biz ne yapacağımızı biliyoruz' dedi.

5 Yıl Önce
2017-01-11 19:31:35

CHP'nin bu haftaki MYK toplantısı TBMM'de yapıldı. CHP Sözcüsü Selin Sayek Böke, MYK toplantısı sonrası parlamentoda düzenlediği basın toplantısında, TBMM'de süren yeni anayasa görüşmelerini hedef aldı.

TÜRKİYE'YE DOLAR OPERASYONUNU CHP DE DOĞRULADI

Son günlerde dolarda yaşanan yükselişin, yeni anayasaya karşı bir operasyon olduğu ifade ediliyordu. CHP'nin sözcüsü de birinci ağızdan bunu itiraf etti.

"ÇEKİLİN, BİZ GEREKENİ YAPARIZ"

Doların düşmesi için yeni anayasa teklifinden vazgeçilmesi gerektiğini öne süren Böke, hükümete de istifa çağrısında bulundu.

Selin Sayek Böke sözlerini şöyle sürdürdü:

Bu anayasa teklifini vakit kaybetmeden çekin meclisten. Kenara çekilin mümkünse, biz ne yapılması gerekiyorsa yaparız. Ne yapılması gerektiğini de biliyoruz.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

SON VİDEOLAR

YORUMLAR (4)

vatandaş

üst akıl oyunları bunlar.vesselam

misafir

ne yapacaksınız kemal devrişimi ithal edeceksiniz,sizide gördük basiretli(!) merkez bankası başkanınız tl sini dolara çevirdi ertesi gün tl tarihinin en büyük düşüşünü yaşadı,yabancı bankalar ağırlıklı döviz satışı yapıldı city bankın genel müdürü yüksek kar etmesi nedeniyle ödül olarak israil merkez bankası başkanı oldu bunları unutmadık,ALLAH bu devlete sizin iktidarınızı nasip etmesin

halil kose

sizin kilonuz kac ki bu koca memleketi idare edersınız giti borun pazari zamanla millete yaptıgınız işkence unutulmadi ve halkın yuzde 53 ü bu insanlara anayasa yapın demiş MHP haric sizin kilonuz kac

misafir

ne yapılması gerektiğini bilirler çünkü türkiyeye operasyon çekenlerle müttefikler

Görüş Bildir Bizimle Paylaş