DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

CHP: Başbakan ve İçişleri Bakanı istifa etsin!

Ortaköy'de bir araya gelen CHP'liler, gece kulübü saldırısı nedeniyle Başbakan ve İçişleri Bakanı'nın istifasını istedi.

5 Yıl Önce
2017-01-01 16:57:50

CHP İstanbul İl Başkanı, CHP Milletvekilleri ve CHP'li Beşiktaş Belediye Başkanı, silahlı saldırının düzenlendiği Ortaköy'deki gece kulübüne gitti. Saldırının gerçekleştiği alana karanfil bırakan CHP'liler, ardından bir basın açıklaması yaptı.

"DERHAL İSTİFA ETMELİLER"

Ensonhaber'in aktardığı habere göre; Kısa bir konuşma yapan CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat, "Son 1 yıldır yüzlerce yurttaşımızı terör saldırılarında kaybettik. Ama görülüyor ki; her terör olayından sonra biz sadece kınamak için buraya geliyoruz. Bugün sadece kınamak için gelmedik. Başta Başbakan olmak üzere, başta İçişleri Bakanı olmak üzere, derhal sorumluların istifasını istiyoruz. Derhal istifa etmelidirler." dedi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

deniz

Hemde bu gün istifa etmeliler.İkiside paraşütle geldiler liyakatla değil.

M

Oha ç-ş yani.Terör olunca nerde bu devlet, terörün üzerine gidince katil devlet,

Emil

İyi olurduda bir kere Beşer Esedin istifasını talab edeydiniz.1 milyon insan katl etdi sesiniz bile çıkmadı.Sizin kibi iç düşmAnler bu memleketde var olunca terror başımızın üstündə kara bulut olaraq kalacaktır ey CHP (CAHİL HAQSIZ PARTİSİ)

deniz

Hemde bu gün istifa etmeliler.İkiside paraşütle geldiler liyakatla değil.

Kamil kolla

Hemen edecekler!siz endişe etmen.yerlerine de cehepe den atanacak. .

Görüş Bildir Bizimle Paylaş