SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFAGÜNDEMPOLİTİKADÜNYAGÜNCELEKONOMİYAŞAMSPORÇEVİRİSAĞLIKKÜLTÜREMLAKEĞİTİMFOTOVİDEO
Chp Afrin duasından rahatsız oldu

Chp Afrin duasından rahatsız oldu

Bir Chp'li, TSK'nın Afrin operasyonuna başlamasıyla birlikte harekat için camilerde Fetih Suresinin okunmasından rahatsız oldu.

Chp Afrin duasından rahatsız oldu
21.1.2018 12:23:00

Türk Silahlı Kuvvetlerince, Suriye'nin Afrin bölgesinde PKK/KCK/PYD-YPG ve IŞİD'e mensup teröristleri etkisiz hale getirmek üzere başlatılan "Zeytin Dalı Harekatı"nın zaferle sonuçlanması için ülke genelindeki 90 bin camide kılınan sabah namazında Mehmetçik'e dua edilip Fetih Suresi okundu.

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, 90 bin camide yatsı ile sabah namazı öncesi ve sonrası Fetih Suresi okunmasına, Afrin'deki "Zeytin Dalı Harekatı" sona erene kadar devam edileceğini bildirdi.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞTI

Afrin operasyonuna karşı çıkan CHP, bu defa da camilerde fetih suresinin okunmasından rahatsız oldu. Chp Belçika Birligi Yönetim Kurulu üyesi Ilyas Balcı Kazcı, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. "Şuan itibarıyla diyanet şarlatanı camide "fetih" suresini okuyor, müslüman müslümanı kırsın diye. Din bu demişti sevgili Turan Dursun." ifadelerini kullanan Kazcı'nın Diyanet işleri Başkanı Ali Erbaş'a da hakaret etmesi dikkat çekti.

Kazcı'nın yaptığı paylaşım şöyle:

"Şuan itibarıyla diyanet şarlatanı camide "fetih" suresini okuyor, müslüman müslümanı kırsın diye. Din bu demişti sevgili Turan Dursun. "

aaaa_9

Sponsorlu

aaaaa_1


      YORUM YAZ

  YORUMLAR

  selahaddinn... / 2.2.2018 09:52:17
  kafirin Kur'an ayetlerinden rahatsız olması çok doğal. Zaten memnun olmalarını beklemiyorduk.
  / 21.1.2018 22:30:17
  Chp muslumaniz der. Ama musluman olan herseyden rahatsiz olur.
  / 21.1.2018 18:41:13
  Adındanda utanmaz o ismi sana ezansız koymuşlar belliki taşıyamıyorsun.Barbar dediğin Türkler bu ülkede 80 yılından beri şehit veriyor Asıl ne olduğu belli olmayan döl dediğin senin ve senin gibiler yüzünden kimin köpeği olduğunuz belli hepiniz cehennemde değil bu dünyada yanın inşallah. Allah türk askerini korusun yar ve yardımcısı olsun.
  Selahaddin / 21.1.2018 13:06:42
  Ya Rabbi Alemin, Bu Moğul dölü Türkler ve barbar terör ordusunu kahhar ismin yüzüsuyu hürmetine, kahr u pereşian eyle. Ya Rabim sen herşeyi gören, duyan ve bilensin. Şüphesiz sen kim zalim kim maslum, kim terör kim barbar en iyi bilensin.
  Foto Galeriler Videolar Yazarlar Günün Özeti
  TİMETÜRK SON HABERLER
  ÇOK OKUNANLAR
  TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
  SON YORUMLANANLAR