DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Cemil Bayık hakkında önemli iddia

PKK'ya yönelik gerçekleştirilen operasyonlar sonrasında PKK'nın kurucularından olan Cemil Bayık'ın İran'a kaçtığı iddia edildi.

7 Yıl Önce
2015-07-27 22:50:24

TSK'nın Kandil ve diğer PKK kamplarına gerçekleştirdiği operasyonun ardından öldüğü iddia edilen fakat PKK'ya yakın kaynaklar tarafından yalanlanan PKK'nın kurucularından Cemil Bayık'ın İran'a kaçtığı iddia edildi.

PKK'ya yakın kaynaklarda yer alan iddialara göre, Cemil Bayık operasyonlardan hemen sonra İran'a gitti.

Daha önceleri de sık sık İran'a gittiği tespit edilen Cemil Bayık'ın, 2007 yılında da ameliyat için bulunduğu iddia edilen İran'da, Türkiye'nin talebiyle gözaltına alınmış, daha sonra serbest bırakılmıştı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (3)

Cemil AYDIN

Nikayet yılanın başı geldiği deliğe geri dönmüş.Arkadaşların dediğine aynen katılıyorum İran gibi komşun olsun düşmana gerek yok.Adamlarda ne kin varmış be Türkler Ümmetle buluşmasın diye her türlü melaneti yapıyorlar Mecusi farslar tam bir şer ittifakı Ama İranda beş parça ayağını denk alsın Tebriz Türkleri bir ayaklandımı Hamaney yılanı kaçacak delik arayacaktır inşallah.Kimbilir belki yarın belki yarından da yakın.Ey Fars Faşist Cumhuriyeti İran bu Ateş mutlaka senide yakalayacaktır kaçmakta olduğun ecel elbet seni de bulacaktır.

SURATSIZ

Bu adama inannan kürt kardeşler şunun suratına dikkatle bi bakın.!!!

lanet iran

bu iran denen illet komşumuz olduğu sürece derdimiz bitmez.. israil=iran dır.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş