Celil Göçer kimdir?
Celil Göçer kimdir?

Celil Göçer kimdir?

Celil Göçer, Tokat' da 1970 yılında doğdu. İlköğrenimini Almanya'da, ortaöğrenimini Turhal Lisesi'nde tamamladı.

1996 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. Kulak-Burun-Boğaz ihtisasını 2000 yılında tamamladı. Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde 2001 yılında baş asistan oldu.

2002 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde, Los Angeles, House Ear Instıtute'de, gözlemci olarak çalıştı ve bilimsel çalışmalara katıldı. Özel Lokman Hekim Hastaneleri' nin kurucu ortaklığı ve yönetim kurulu üyeliği görevlerinde bulundu.

2009 yılında Kulak Burun Boğaz alanında Doçent, 2010 yılında Klinik Şefi ünvanını aldı. Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi' nde profesör kadrosuna atandı. Profesor Doktor Celil Göçer'in ulusal ve uluslarası arası bilimsel dergilerde yayınlanmış çok sayıda araştırma ve makalesi, ulusal ve uluslararası kongrelerde tebliği ve bilimsel kitaplarda yayınlanmış bölümleri var.

Kulak Burun Boğaz ve Sosyal alanda birçok sivil toplum örgütünde kurucu, yönetici, üye olarak faaliyetlerde bulundu. Mesleki alanda ulusal ve uluslararası bilimsel toplantıların organizasyonlarında bulundu. Bazı süreli dergilerde yazıları yayınlandı, radyo programları yaptı. İngilizce ve Almanca bilmektedir. Halen TC Başbakanlık Sağlık Koordinatörlüğü de görevini yürütmektedir.

Celil Göçer evli ve üç çocuk babası. 

Celil Göçer Kimdir?

Doğum Tarihi:1970
Mesleği:Siyasetçi
Ünvanı:Siyasi