DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Çaykur Rizespor takımı, taraftarlarıyla bir araya geldi

Çaykur Rizespor takımı, taraftarlarıyla bir araya geldi

7 Yıl Önce
2015-05-29 16:55:28
Çaykur Rizespor teknik direktörü Hikmet Karaman, Rizelilere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın selamını getirdiğini belirterek, "Cumhurbaşkanımız, önümüzdeki sezon iyi bir takım görmek istiyor" dedi.

Karaman ve futbolcular, Tuzcuoğlu Memişağa Parkı'nda bir araya geldiği yeşil-mavili taraftarlara forma hediye etti.

Taraftarlardan birinin tesbih armağan ettiği Karaman, burada yaptığı konuşmada, Rizeli olduğunu anımsatarak, "Rizelilere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın selamını getirdim. Cumhurbaşkanımız, önümüzdeki sezon iyi bir takım görmek istiyor" diye konuştu.

Karaman, Erdoğan'ın, artık hedefin daha yukarısı olması gerektiği talimatını kendilerine verdiğini vurgulayarak, "Cumhurbaşkanımızın, Rize'de yaptığı eserleri 7 sene sonra geri dönünce gördüm. Cumhurbaşkanımıza çok teşekkür ediyorum" ifadesini kullandı.

Hikmet Karaman, Galatasaray ile yarın oynayacakları maçta, Rizelileri ve Çaykur Rizespor taraftarlarını görmek istediğini dile getirdi.

Takım kaptanı Kıvanç Karakaş ise geçen hafta başlatılan program çerçevesinde taraftarla bir araya geldiklerini söyledi.

Şehir ve taraftarla bütünleşme amacında olduklarını dile getiren Karakaş, "Burada ikinci yılım. Rize'de olmaktan çok büyük mutluluk duyuyorum. İnşallah önümüzdeki sezon çok daha iyi bir takım olacak. Taraftarımız, çok daha iyi bir takım izleyecek" şeklinde konuştu.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Ćerkez Ahmet

Soyunu inkar eden soysuzdur. Bir cerkez olfugunu soyleyen Hakan Albayrak. Cerkezler suruldu katliama ugradi. Dil ve kulturleri yok edildi. Bu konuda onurlu bir durus sergiledin mi. Sen kalkip irkcilik turkculuk yapiyorsun. Serefli atalarin gibi olamadin. Rant ve ihale pesine dusmussun.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş