DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Cavcav'ın teknik direktör arayışları

Cavcav'ın teknik direktör arayışları

7 Yıl Önce
2015-06-04 14:56:33
Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, Mesut Bakkal'dan boşalan teknik direktörlük görevi için yoğun mesai harcıyor.

Cavcav, AA muhabirine yaptığı açıklamada, teknik direktör arayışlarında her gün yeni adayların gündeme geldiğini söyledi.

Hoca konusunda yerli ya da yabancı gibi bir ayrım düşünmediğini belirten Cavcav, "Gündeme gelen adaylardan kimi çok genç ve tecrübesiz, kiminin de istekleri bitmek bilmiyor. Kulübümüzün yapısına en uygununu, gençlerimize en fazla katkıyı verecek hocayı takımın başına geçireceğiz. İnce eleyip, sık dokuyoruz. Adeta 'armudun sapı, üzümün çöpü' diyoruz" ifadelerini kullandı.

Cavcav, kulüpte geçmişte görev yapmış teknik adamlarla da görüştüklerini belirterek, "Ancak illa ki anlaşmak, teknik direktör olarak görev vermek için değil. Bizi tanıdıkları için özellikle fikirlerini önemsiyoruz. Stuart Baxter da dahil adayları belirleyip, yönetim kurulunda değerlendirerek, en kısa zamanda en doğru kararı vereceğiz" diye konuştu.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Turgay Hazine

meclis başkanımı Erdoğan'ı kabul etti.yoksa Erdoğan'mı meclis başkanını kabul etti.Meclis başkanı cumhurbaşkanından dahamı yüksek makamda?????

Görüş Bildir Bizimle Paylaş