DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Caner ’e 1.7 milyon Euro'luk teklif

Caner Erkin'e teklifini sunan yönetim, Fenerbahçe’de sezon sonunda sözleşmeleri sona erecek diğer oyunculardan Gökhan Gönül ve Mehmet Topal ile ise bugün masaya oturacak.

27.04.2016 11:24:36

Yeni Şafak'ın haberine göre; Fenerbahçe yönetimi, teknik direktör Vitor Pereira ile yaşadığı gerginlik nedeniyle kadro dışı kalan ve sezon sonunda sözleşmesi sona erecek Caner Erkin ile dün kulüp binasında bir görüşme yaptı. Yönetim, Inter ile 4 yıllık anlaştığı iddiaları ortaya atılan başarılı oyuncuya sözleşmesini yenilemek istediğini ve önümüzdeki sezon da takımda kalmasını teklif etti.

AYNI TARİFE

Yönetim, Caner'e daha önce aldığı yıllık 1 milyon 750 bin Euro teklifi önerdi. Teknik direktör Vitor Pereira da Caner Erkin'in affedilmesine karşı değil. Portekizli teknik adam, “Kulübün kararına ben de uyarım. Caner Erkin'le devam etmek isterim" dedi.

GÖKHAN VE MEHMET DE MASAYA OTURACAK

Fenerbahçe yönetimi, sezon sonunda sözleşmeleri sona erecek takımın diğer önemli oyuncuları Gökhan Gönül ve Mehmet Topal ile ise bugün görüşecek. İki futbolcu antrenmanın ardından kulüp binasına gelerek başkan Aziz Yıldırım ile masaya oturacak.
Başkan Aziz Yıldırım'ın iki futbolcuya da 2 milyon Euro'yu geçmeyecek bir ücret önereceği belirtiliyor.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş