DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik:

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik:

01.06.2015 22:10:28
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, "Bizim derdimiz partinin başında kalmak, bakan olmak değil öyle olsa biz meydanlarda olmazdık. Biz 7 Haziran'a değil Türkiye'nin geleceğine koşuyoruz" dedi.

Çelik, Şanlıurfa'nın Eyyubiye ilçesinde partisinin seçim bürosu açılışında yaptığı konuşmada, yeni Türkiye yolunda emin adımlarla ilerlediklerini söyledi.

Türkiye'nin, AK Parti iktidarları döneminde büyük gelişme kaydettiğini ifade eden Çelik, Şanlıurfa'nın da bu süreçte en fazla hizmet alan kentlerden biri olduğunu anımsattı.

AK Parti'yi iktidardan indirmek için ülke dışında bazı planların yapıldığını ancak milletin bu planları bozmak için 7 Haziran'ı beklediğini ifade eden Çelik, şunları söyledi:

"HDP'nin barajı aşması için el birliği yapıyorlar. Hepsi ayrı bir plan yapıyor barajı aşsın diye. Aşıp da ne yapacak kepenkleri indir kepenkleri kapat. Ama benim vatandaşım demiş ki benim belim ağrıyor nereye gidersen git sana oyum yok. Peki diğerlerine verip de ne olacak. Bunların iktidar olma hedefi var mı? Hayır yok. Seçimde bir oy fazla alsa kendi taraftarına diyecek ki bak gördün mü seçimde başarılı çıktık. O halde genel başkanlığa devam edelim. Bizim derdimiz partinin başında kalmak, bakan olmak değil öyle olsa biz meydanlarda olmazdık. Biz 7 Haziran'a değil Türkiye'nin geleceğine koşuyoruz."

Çelik, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nureddin Nebati ve milletvekili adaylarıyla seçim bürosunun açılışını yaptı.

Bu arada açılıştan önce seçim bürosunun önünde partililer ile bir grup arasında henüz belirlenemeyen bir nedenden dolayı kısa süreli gerginlik yaşandı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

adem

daha önceden de okuduğumuz türköne -bulaç islamcılık tartışmasının bugün itibariyle geldiği noktayı yani bu adamların yaptığı tartışmayı samimiyetten uzak görüyorum.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş