DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

DOLAR

15,9459 ₺

EURO

17,0323 ₺

ALTIN

948,66 ₺

BİST

2.380,90 ₺

Cadillac Lyriq 2023’te Yollarda

Kuzey Amerika pazarında orta boyut SUV olarak konumlanan, Lyriq modeline ait detaylar ortaya çıktı.

2 Yıl Önce
2020-09-20 09:41:29

100KWH Pil
500 Kilometre menzil
Dört Tekerden Çekiş Sistemi
33-inç Dijital Ekran
Cadillac Super Cruise
Çift katmanlı hayalet ekran
Cadillac GM bünyesinde elektrik kulvarında emisyonsuz bir gelecek vizyonu takip ediyor. Bu vizyonda ilk üretilecek ise 2023 yılında görücüye çıkacak Cadillac Lyriq. Izgara yerine siyah kristal bir panel kullanan Lyriq modelinde, led aydınlatmalı Cadillac Logosu Welcome Home aydınlatma sistemi ve gündüz ışıkları beraber çalışacaklar. Araca yaklaşırken araç bu özellikleri beraber kullanarak yolunuzu Cadillac logosuyla aydınlatacak.
İç tasarımında kaliteden yine ödün vermeyen Cadillac kabininde 33 inchlik, kavisli bir sürekli ekran sürücüyü karşılıyor.
GM grubuna ait yeni bir pil sistemi olan Ultium pil sistemine sahip Lyriq gelecekteki diğer ürün gamında da bu pili kullanacağını belirtiyor.
19 Üniteli bir AKG stüdyo sistemi ile odyofillere hitap ederken, tüm yolcuların da müziği bir konser havasında ve çok net bir şekilde dinleyebilmesine olanak sağlıyor.
Aracın en büyük özelliği ise tüm bu ekipmana rağmen ağırlık dağılımın 50:50 oranında tutabiliyor olması. Aracın ağırlık dağılımı ön ve arka arasında eşit dağılırken, ağırlık merkezinin de düşük tutulmuş olması, sürüş karakteristiğine atletik bir dokunuş yapıyor.

Hazırlayan: Vizyon Garage Oto Ekspertiz

.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş