SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFAGÜNDEMPOLİTİKADÜNYAGÜNCELEKONOMİYAŞAMGEZİSPORBİSİKLETÇEVİRİSAĞLIKKÜLTÜRFOTOVİDEO
Burhan Kuzu'dan CHP'li eski vekile teşekkür

Burhan Kuzu'dan CHP'li eski vekile teşekkür

Eski AK Parti İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu sosyal medya hesabından CHP’li eski milletvekili ve eski bakan Mehmet Sevigen’e teşekkür etti.

Burhan Kuzu'dan CHP'li eski vekile teşekkür
22.10.2019 17:08:48

Eski AK Parti İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu sosyal medya hesabından CHP'li eski milletvekili ve eski bakan Mehmet Sevigen'e Barış Pınarı Harekatı'na ilişkin açıklamalarına teşekkür etti.

Kendi partisini eleştiren CHP'li eski milletvekili ve eski bakan Mehmet Sevigen, terörle mücadelede Türkiye'nin geldiği kazanımlardan CHP'nin mevcut politikalarına kadar birçok önemli konuda açıklamalar yapmıştı.

Barış Pınarı Harekatı'nı yakından takip ettiğini belirten CHP'li eski milletvekili ve eski bakan Mehmet Sevigen, ‘Bence çok haklı bir operasyon' demişti.

CHP'li eski milletvekili ve Bakan Mehmet Sevigen, ‘CHP'nin başında Baykal olsa dünyayı ayağa kaldırırdı. Tüm meseleleri Tayyip Bey'in omuzlarına bırakamayız. Eskiden olsaydı tüm CHP'li milletvekilleri dünyaya dağılır ve haklı davamızı anlatırdı. Harekattaki başarımız masada zafere dönüştü. CHP'nin bir hafızası kalmadı. CHP'yi ekranlarda anlatacak çok az kişi kaldı' diyerek gündeme gelmişti.

Burhan Kuzu sosyal medya hesabından Mehmet Sevigen'e teşekkür ederek, ‘Başarı Gücü Duruşla”geldi. Bu söz CHP milletvekili Mehmet Sevigen'e ait. Candan teşekkür ediyorum. İşte eski ve yeni CHP farkı derken tam da bunu söylüyoruz. ‘Hükümeti yalnız bırakmak olur mu? CHP'nin yeni yönetim tarzını beğenmiyorum' ifadesini kullanmış. Sorumlu siyasetçi böyle olur' İfadelerine yer verdi.

GÜNÜN ÖZETİ

    YORUM YAZ
Foto Galeriler Videolar Yazarlar Günün Özeti
TİMETÜRK SON HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
SON YORUMLANANLAR