DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Bu illerde yine yağış etkili

Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu bölgelerinde sağanaklar devam edecek.

28.08.2015 09:52:15

Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu'nun kuzeyi ve Ordu çevreleri ile Samsun ve Tokat'ın doğu ilçelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; öğle saatlerinden sonra Rize, Artvin'in kıyı ilçeleri, Kars, Ardahan, Ağrı ve Iğdır çevreleri ile Erzurum'un kuzey ve doğu ilçelerinde kuvvetli (21-50 kg/metrekare) olması bekleniyor.

Hava sıcaklığının genelinde mevsim normalleri civarında, Güney Ege ve Akdeniz kıyı kesimlerinde mevsim normallerinin 2 ila 5 derece üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor.

Rüzgarın ise genellikle kuzey yönlerden, Akdeniz kıyıları, Güneydoğu Anadolu'nun doğusu, Doğu Anadolu'nun güneydoğusu ile Doğu Karadeniz kıyılarında güney ve güneybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, Marmara'nın kuzey ve batısı, Kıyı Ege ile yağış alan yerlerde yağış anında yer yer kuvvetli olarak (30-50 km/saat) esmesi bekleniyor.

Ankara: Parçalı ve az bulutlu 29

İstanbul: Az bulutlu ve açık 31

İzmir: Az bulutlu ve açık 35

Adana: Parçalı ve az bulutlu 35

Antalya: Az bulutlu ve açık 37

Samsun: Parçalı çok bulutlu, doğu ilçeleri sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 28

Trabzon: Parçalı çok bulutlu, sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 26

Erzurum: Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların kuzey ve doğu ilçelerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor 22

Diyarbakır: Az bulutlu ve açık 36

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

saga

Merkel'in yönettiği ülkede gazeteler neleri yazabilir neleri yazamaz kendisine sorulmalı. Mesela Dönerci cinayetlerini ve arkasındakileri yazabildiler mi? Ya da dönüşüme tabi olan evlere giren evsizlerin yaşadığı katliamı? O zaman Almanya da diktatörlük hakim ve çok vahim bir durum. Her an dünyanın başına bela olan bir Hitler çıkarabilirler.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş