DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

BTK, Sri Lanka ve Kamerun ile mutabakat zaptı imzaladı

BTK, Sri Lanka ve Kamerun ile mutabakat zaptı imzaladı

7 Yıl Önce
2015-05-27 11:53:17
Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), ikili iş birliği faaliyetleri kapsamında Sri Lanka Telekomünikasyon Düzenleyici Komisyonu ve Kamerun Telekomünikasyon Düzenleyici Kurulu ile mutabakat zaptı imzaladı.

BTK'nın internet sitesinde yer alan duyuruya göre, BTK Başkanı Tayfun Acarer ile Sri Lanka Telekomünikasyon Düzenleyici Komisyonu Genel Müdürü Muhammed Zuhair, ikili iş birliği faaliyetleri kapsamında Sri Lanka Telekomünikasyon Düzenleyici Komisyonu ile İstanbul'da mutabakat zaptına imza attı.

BTK ile Kamerun Telekomünikasyon Düzenleyici Kurulu arasında elektronik haberleşme alanında ikili iş birliği tesisi amacıyla hazırlanan mutabakat zaptının imzası da Acarer ile Kamerun Telekomünikasyon Düzenleyici Kurulu Genel Müdürü Jean Louis Beh Mengue arasında gerçekleşti.

Ön anlaşmalar ile kurumlar arasında elektronik haberleşme düzenlemeleri alanında bilgi ve görüş alışverişi ile uzman değişimi yapılması planlanıyor.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

medeni

PEKİ GÖKTEN UZYLILAR MI İNİP SINIR KAPILARINDAN RESMİ GÖREVLİLER NEZARETİNDE İŞİDLİLERE YARDIM GÖNDERİYOR?? BİZ DE SANA İNANDIK DAVUTOĞLU,YAW HE HE..

Görüş Bildir Bizimle Paylaş