DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Bozdağ: 'Yeni Diyanet İşleri Başkanı, Eurovision, tek tip kıyafet...'

Türkiye'nin önümüzdeki yıl Eurovision şarkı yarışmasına katılacağı iddialarını yalanlayan Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, yeni Diyanet İşleri Başkanının da yakında atamasının yapılacağını ifade etti.

4 Yıl Önce
2017-08-07 16:38:00


Gazete ve televizyonların Ankara temsilcileriyle bir araya gelen Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, önemli açıklamalarda bulundu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 2019'daki cumhurbaşkanlığı seçimi için adaylık zemini aradığını söyleyen Bozdağ, "Benim kanaatim Kılıçdaroğlu, adalet mitingi değil, bir adaylık mitingi yaptı. Adalet yürüyüşü değil, adaylık devşirme yürüyüşü yaptı" dedi.

Türkiye'nin önümüzdeki yıl Eurovision şarkı yarışmasına katılacağı iddialarını yalanlayan Bekir Bozdağ, yeni Diyanet İşleri Başkanının da yakında atamasının yapılacağını açıkladı.

Başbakan Yardımcısı, FETÖ'cülere tek tip kıyafet düzenlemesine ilişkin ise , "Bakanlık üzerinde çalışıyor, o çalışmayı hükümetimizle paylaşacak. Ondan sonra son şekli verilecek. Muhtemelen önümüzde çıkacak Kanun Hükmünde Kararnamelerden birine o düzenleme konulabilir" ifadelerini kullandı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş