DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Bozdağ, Sinan Oğan hakkında suç duyurusunda bulunacak

Bakan Bozdağ’ın, sosyal medyadan yaptığı açıklamalar nedeniyle Sinan Oğan hakkında suç duyurusunda bulunacağı öğrenildi.

5 Yıl Önce
2017-03-27 18:57:36

İHA'nın haberine göre, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın MHP'den ihraç edilen Sinan Oğan'ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalar nedeniyle savcılığa suç duyurusunda bulunacağı öğrenildi.

Sinan Oğan, hafta sonunda Yozgat'ta katıldığı toplantıyla ilgili sosyal medya hesabından "Önce kürsü devrildi, sonra araca saldırı şimdi de silahlı saldırı. Saldırıyı Bekir Bozdağ, Vali, Emniyet Müdürü ve Sadir Durmaz ortak planladı. Bu karanlık plan Hollandalı Bekir'in onayı ve maalesef ki taşeronluğa soyunanların desteği ile hayata geçirilmek isteniyor" mesajını paylaşmıştı.

Bununla ilgili olarak Adalet Bakanı Bozdağ'ın Oğan'ın iddialarının iftira niteliğinde olması nedeniyle Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunacağı belirtildi.

Yozgat'ta yaşanan olaylar ile ilgili olarak Yozgat Valiliği tarafından yapılan açıklamada da Sinan Oğan'ın toplantı yapacağı salonun dışında iki grup arasında arbede yaşandığı belirtilirken "Olay esnasında ne resmi görevliler nede gösteri yapanlarca asla silah kullanılmamıştır. Oğan'ın sosyal medyadan yaptığı suçlamalar asla gerçeği yansıtmamaktadır. Bu suçlamaları iftira olarak görüyor ve tamamıyla reddediyoruz" ifadelerine yer verilmişti.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş