DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Bombacıların kimlikleri belli oldu

Ankara'da meydana gelen bombalı saldırıyı gerçekleştirenlerin kimliklerinin belli olduğu belirtildi...

7 Yıl Önce
2015-10-14 01:19:37

Ankara'da 97 kişinin hayatını kaybettiği, 365'ten fazla kişinin yaralandığı bombalı saldırıyı gerçekleştiren iki bombacının kimliklerinin tespit edildiği bildirildi. Bombacıların Türk vatandaşı olduğu belirtilirken saldırının da IŞİD tarafından yapıldığı iddia edildi.

Ajanslarda yer alan bilgiye göre; Ankara'daki "Emek, barış, demokrasi" mitingini öncesi ardarda patlayan bombaların acı bilançosu artıyor. Ölenlerin sayısı, kimlikleri belirlenen iki kişiyle birlikte 99'a yükselirken, Adli Tıp Kurumu'ndaki kimlik tespit çalışmaları sonrası iki saldırganın da Türk olduğu kesinleşti.

Ankara'da cumhuriyet tarihinin en büyük bombalı saldırısı gerçekleştirildi. “Emek, barış, demokrasi” mitinginin yapılacağı tren garı kavşağında gerçekleştirilen canlı bomba saldırısında ölü sayısı 99'a yükseldi.

İKİ BOMBACI DA TÜRK ÇIKTI

Yapılan inceleme sonucunda kendini patlatan canlı bombaların Türk vatandaşı olduğu tespit edildi. Ayrıca kanlı saldırısını gerçekleştiren örgütün ise IŞİD olarak açıklanması bekleniyor.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (3)

yavuz emevi

bende hiiiiç üzülmedim

cahid

Siz onlara üzülmediniz çünkü kalbinizde vicdan yok ben size acıdım..ALLAH (cc)size merhamet etsin ıslah olun inşallah çünkü sizin gibi ruhları körelmişler azap lı bir yaşam sürer :S

yılmaz

vay be hep türk kardeslerımız havaya ucurulacak deıl ya. yukarda allah var uzulmedım gercekten

Görüş Bildir Bizimle Paylaş