DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

BM'den Filistinli mülteciler için yardım konseri

BM'den Filistinli mülteciler için yardım konseri

7 Yıl Önce
2015-06-04 00:04:25
BM Filistinli Mültecilere Yardım Kuruluşu (UNRWA), ortadoğudaki Filistinli mülteciler için İsviçre'nin Cenevre kentinde bir yardım konseri düzenledi.

Etkinlikte, "Arap İdol" yarışmasında elde ettiği birincilikle ünlenen Filistinli ses sanatçısı ve UNRWA'nın iyi niyet elçisi Muhammed Assaf konser verdi.

Konser öncesi kısa bir konuşma yapan Assaf, kendisinin de UNRWA mülteci kamplarından birisinde büyüdüğünü hatırlatarak, UNRWA'nın Filistinli mülteciler için yaptığı çalışmaların önemine değindi ve kuruluşun desteklenmesi gerektiği çağrısında bulundu.

UNRWA Genel Komiseri Pierre Krahenbüh ise, Filistinli mültecileri sadece mağdur olarak değil aynı zamanda her birini umutları, hayalleri olan birer birey olarak görmek gerektiğini söyledi.

Krahenbüh, "Biz Filistinlilerin istatistiklerde rakamlardan ibaret olmasına asla izin vermeyeceğiz. Duyduğunuz her rakamın arkasında beklentileri, umutları olan bireyler var" dedi.

Konserin ardından geliri Filistinli mültecilere bağışlanmak üzere Filistinli bir mültecinin yaptığı tablo açık artırma ile satıldı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Cemil AYDIN

Hala İsraile bir çakıl taşı bile atamıyorlar müslüman katletmeye gelince atmaca kesilir Nuseyri Yezid.Geçenlerde Hasan Nasrallah biz Filistin için Suriyede savaşıyoruz yalanından sonra nasıl oluyor da golan tepelerini İşgal eden İsraile bir çakıl taşı dahi atamazssınız evet jeton düşecek ama İranın jetonu geç düşecek o zaman ümmetin içindeki bu kara dikenler işin çook geç olacak başta İran Acem Fars Faşist Cumhuriyeti Suudi Amerika BAE Arap dikta Harici ve sultanları Asrı Son Firavunu darbeci Sisi Yataklarında rahat uyuyamıyorlar kapıları her an çalınabilir her an...

SON VİDEOLAR

Görüş Bildir Bizimle Paylaş