DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Birsen Tezer ve Bülent Ortaçgil konser verdi

Birsen Tezer ve Bülent Ortaçgil konser verdi

26.06.2015 00:15:05
Ünlü sanatçı Bülent Ortaçgil ve Birsen Tezer, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde hayranlarıyla buluştu.

Vodafone Smart 6 Harbiye Açıkhava konserleri kapsamında gerçekleştirilen konserin ilk bölümünde sahne alan Tezer, "İki Cihan" albümünden "Kusura Bakma" ile başladığı konserde, "Delikanlı", "Bilsen", "Boşver", "Arı Maya" ve "Hoşgeldin" ile sözlerini Bülent Ortaçgil'in yazdığı "Birsen Bir Bilsen İnsanlar Çok Zor" isimli şarkılarını yorumladı.

Konserin ikinci bölümünde sahne alan Ortaçgil ise "Bozburun", "Bu İş Zor Yonca", "Benimle Oynar mısın?", "Sensiz Olmaz", "Bu Su Hiç Durmaz" ve "Denize Doğru" gibi sevilen şarkılarını seslendirdi.

Vodafone Smart 6 Harbiye Açıkhava konserleri kapsamında yarın Şebnem Ferah, 28 Haziran'da Teoman, 30 Haziran'da ise Kenan Doğulu sahne alacak.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

cındo

O duayı yüzde altmış blok kurmak için yapmış , ama tamda zıt kabul oldu , fetö nin duaları isteğine zıt olarak kabul oluyor artık, 17 25 aralıktada tayip Erdoğana bedua yapmıştı, ne oldu? sonuç kendi bedduasına maruz kaldı, na Hakk olduğu için, ey büyük allahım bunun sonunu nasıl gördüysek, pkk nın sonunuda bize göster, artık sıra pkk temizliğinde

Görüş Bildir Bizimle Paylaş