DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Bir ülkeyle daha vizeler kalkıyor

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Slovakya ve Slovenya’nın ardından Polonya ile de vizelerin kaldırılacağını söyledi...

30.05.2015 18:53:42

Ajansların haberine göre; Seçim çalışmaları çerçevesinde geldiği Aydın'da Kuşadası esnafını dolaşan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, sağlık Caddesi ile Barbaros Bulvarı üzerindeki turistik çarşıyı ziyaret etti. Bir esnafın bazı turistlerin alım gücü olmadığını söylemesi üzerine açıklama yapan Çavuşoğlu, Slovakya veSlovenya'nın ardından Polonya ile de vizelerin kaldırılacağını söyledi. Çavuşoğlu, şöyle dedi:

"Gelen turisti kaliteli yada değil diye ayıramayız. Farklı ülkelerden turist bekliyorsak daha fazla tanıtım yapmalıyız. Dünyada yaşanan kriz nedeniyle onların da alım gücü düştü. Bizim arttı, onların azaldı. Bazı ülkelere elektronik vize koyduk, birkaç dakika içerisinde vize almak mümkün. Slovakya ve Slovenya'da ise vizeyi tamamen kaldırdık. Polonya'da da kısa bir süre içinde kaldıracağız. Turist sayısının artması için her şeyi yapıyoruz. Ülkemize gelen İngiliz turist sayısı arttı. Rus turistte biraz sıkıntı var."

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

erkam

abd nin kendisi için çalışacak kuklalara ihtiyacı var öyle anlaşılıyor ki biji serok obama diyenler kukla olmak için biçilmiş kaftan gibiler ya şunu anlayalım önce büyük şeytan abd hayır kurumu değil ki babasının hayrına gelip pyd ve uzantılarına yardım etsin onun çok büyük bir çıkarı var ki milyar dolarları gelip burda harcıyor. Ortadoğudaki her türlü hareketlilik ısrail in güvenliğini sağlamak içindir. Yoksa pyd nin ve kürtlerin kara kaşı kara gözü için değil bütün bu olanlar.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş