DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Binali Yıldırm Anıtkabır'deyken asker baygınlık geçirdi

Başbakan Binali Yıldırım Anıtkabir'deyken bir asker baygınlık geçirdi. Yere düşen askere ilk müdahaleyi Sağlık Bakanı Recep Akdağ yaptı.

6 Yıl Önce
2016-05-29 13:17:02

TBMM Genel Kurulu'nda, bugün saat 11.00'de AK Parti Genel Başkanı ve İzmir Milletvekili Binali Yıldırım başkanlığında kurulan 65. Hükümet ile ilgili güven oylaması yapıldı. TBMM Genel Kurulu, Meclis Başkanı İsmail Kahraman başkanlığında toplandı. Genel Kurul'da 65. Hükümet'in programı güven oyuna sunuldu. 453 vekilin katıldığı açık oylama sonucu 65. Hükümet, 315 kabul oyu ile güven oyu aldı. Oylamada 138 ret oyu çıktı.

ASKER BAYGINLIK GEÇİRDİ

315 kabul oyu ile güvenoyu alan Başbakan Binali Yıldırım ve önderliğindeki heyet Anıtkabir'e çıktı. Başbakan Anıtkabir Özel Defteri'ni imzalamaya gittiği sırada nöbet tutan bir asker baygınlık geçirdi. Askere ilk müdahaleyi Sağlık Bakanı Recep Akdağ yaptı.

Asker hakkında bilgi veren Başbakan “Ayakta kaldığı için biraz tansiyon düşmesinden dolayı oldu, Sağlık Bakanımız her zaman hazır ve nazır 79 milyonumuzun kalbinin sesini dinliyor.” ifadelerini kullandı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş