SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFAKORONAGÜNDEMPOLİTİKADÜNYAGÜNCELEKONOMİYAŞAMGEZİSPORBİSİKLETÇEVİRİSAĞLIKFOTOVİDEO

Bilişim medyasından 'Evde kal' çağrısı

Bilişim Medyası Derneği ile sektör yayınları, Koronavirüs salgınına karşı mücadeleye destek amacıyla 'Türkiye için evdeyiz, Türkiye için çalışıyoruz' diyerek evden çalışmaya destek verip 'Evde Kal' çağrısı yaptılar

Bilişim medyasından 'Evde kal' çağrısı
26.3.2020 14:48:47

Telekomünikasyon ve bilişim sektöründe yayın yapan medya organları, Koronavirüs salgınına karşı mücadele amacıyla evden çalışma çağrılarına destek çıktı, sektöre “Evde Kal” çağrısı yaptı.

Bilişim Medyası Derneği (BMD) ile telekomünikasyon ve bilişim sektöründe yayıncılık yapan ICT Media, BT Haber, BT Günlüğü, Hardware Plus, TechnoLogic, Kamu Teknolojileri, Teknolojik Grup, Maramiro, TeknolojiOku, TeknoSeyir, CyberMag, Teknoblog ve Technopat Koronavirüs salgınına karşı mücadeleye destek amacıyla “Türkiye için evdeyiz, Türkiye için çalışıyoruz” başlığı altında bir ortak açıklama yaptı.

Dünyayı etkisi altına alan ve Türkiye'de de görülen yeni tip Koronavirüs'ün (covid-19) yayılımının önlenmesi amacıyla alınacak tedbirlerin virüsten daha güçlü olduğu vurgulanan açıklamada, “Telekomünikasyon ve bilişim sektörü olarak iletişimi koparmıyoruz. Bilişim medyası olarak biz de iş akışlarımızı teknolojinin imkânlarını kullanarak evden yürütüyoruz. Sektörün sesi yayıncılar olarak Türkiye'nin evden çalışmasını destekliyor, haberlerimizle telekomünikasyon ve bilişim firmalarımızın sesi olmaya devam ediyoruz. Evde çalış, sağlıklı kal Türkiye” denildi. 

GÜNÜN ÖZETİ

      YORUM YAZ
  Foto Galeriler Videolar Yazarlar Günün Özeti
  TİMETÜRK SON HABERLER
  ÇOK OKUNANLAR
  TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
  SON YORUMLANANLAR