DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık, Kocaeli'de:

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık, Kocaeli'de:

15.07.2015 21:49:13
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, "Arzumuz, memleketimizi layık olduğu yere getirmek. Bu noktada çalışmayı vazife olarak görüyoruz" dedi.

Işık, Körfez Belediyesi tarafından düzenlenen iftar programında yaptığı konuşmada, güzel bir ülke ve şehirde yaşadıklarını söyledi.

Türkiye ve Kocaeli'yi layık olduğu yere çıkarmanın herkesin önceliği olduğunu ifade eden Işık, "Bunun için de gece gündüz çalışıyoruz. Arzumuz, memleketimizi layık olduğu yere getirmek. Bu noktada çalışmayı vazife olarak görüyoruz. Önümüzdeki dönemde Körfezimizi çok daha güzelleştirmek için çalışmaya devam edeceğiz. Allah nasip ederse artık Körfezi metroyla İzmit ve Kartepe'ye bağlayacağız" şeklinde konuştu.

Bakan Işık, demiryolu ağını Körfez'de yaşayan vatandaşların hizmetine sunacaklarını dile getirerek, şunları kaydetti:

"Bizim için en önemli olan birliğimizdir, beraberliğimizdir, kardeşliğimizdir. Körfez, 81 vilayetimizin tamamının bir arada kardeşçe yaşadığı güzel bir ilçemiz. Bu birlikteliğimizi ve beraberliğimizi daha da güçlendireceğiz. Bizler farklılıklarımızı zenginlik olarak görüyoruz. Bu anlayışla önümüzdeki süreçte çok daha güzel günleri birlikte göreceğiz. Duamız, Dünyamızın barış için, Müslümanların ve bütün insanların huzur içinde yaşadığı bir gezegen olması."

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş