DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Bigutay Deligöz kimdir?

Bigutay Deligöz aslen Bayburtludur. 14 Ekim 1993 yılında doğmuş olan ve elmas uç kesici takım sektöründe ithalat ve ihracat ile uğraşmaktadır.

2 Yıl Önce
2020-03-03 17:10:58

2018 yılında İsviçre'den dünyaya yaydığı BGT PLUS+ ile sanayinin gündemine oturmuştur. Sanayide ve üretimde bolca kullanılan elmas uçları 35 ülkeye ihraç eden V- DM Teknik Malzemenin 2. Kuşak yöneticisi Genel Müdür Bigutay Deligöz Aselsan, Boing, Bentley, Porsche gibi birçok firmanın ürünlerini kullandıklarını ifade etti. İş hayatı kadar sosyal hayatının da çok aktif olduğu görünen Deligöz magazin sayfalarında da varlığını göstermiştir.

Son günlerde Ali Ağaoğlu'nun da eski sevgilisi olan Duygusu Gülpınar'la ayrıldığını Instagram'dan yayımladığı bir videoyla duyuran Bigutay Deligöz bir kez daha magazin sayfalarında yerini aldı. İlişkilerinin kıskançlık yüzünden bittiğini ve Duygusu Gülpınar'ın kendisini Cansu Taşkın ile olan muhabbetinden kıskandığını da ifade etti. Bu açıklamalarından sonra magazin sayfalarında geniş bir yer edindi ve daha önce tanımayan kişilerce de tanınmasına yol açıldı. Bunun ardından Ebru Polat ile adı anılan Bigutay Deligöz'ün Dubai'de katıldığı VOUGE Dergisi'nin yeni yıl kutlamasına katıldığı  ve Arap dünyasında çok iyi tanınan Maral Melhem ile aşk yaşadığı da ortaya çıkmıştı. Kısa süre sonra da birçok farklı yerde başlık olarak “Bigutay Deligöz Kimdir?” sorusu çıktı.

Yaptığı büyük atılımlarla elmas uç kesici takım alanında oldukça iyi yerlere gelen bir firmada Genel Müdür olarak görev alan Bitugay Deligöz CNC ve torno makinelerinde kullanılan elmas uçların kendi markalarını Güney Kore'de üreterek Türkiye üzerinden dünyaya pazarladığını dile getirdi ve son olarak Almanya'da açılan şubesi sayesinde de Avrupa pazarında önemli bir payı ellerinde bulundurduklarını söyledi. Ürünlerine neredeyse her sanayi fabrikalarının ihtiyaç duyduğunu ve bu ihtiyaç doğrultusunda hareket ederek her geçen gün üretim ve satım güçlerinin arttığını belirten Deligöz geleceğe doğru emin ve doğru adımlarla ilerlediklerini göstermiş oldu.

 WhatsApp Image 2020-03-03 at 13.37.24

Genç yaşına rağmen böyle önemli bir firmada Genel Müdür pozisyonunda çalışmanın verdiği özgüvenle lüks yaşamına devam eden genç girişimcinin aktif olarak kullandığı Instagram hesabında 231 bin takipçisi bulunmakta ve her geçen gün bu sayı artmaktadır. Sosyal medya da lüks yaşamından kareler paylaşan Deligöz bu sayede birçok insanın dikkatini çekmiş ve kendisi hakkında araştırmalar yapılmasına neden olmuştur.

WhatsApp Image 2020-03-03 at 13.37.18 (1)

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş